Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha feltesztek a párotoknak egy egyszerű kérdést, ő pedig körbemagyarázza a témát, de a kérdésetekre nem válaszol?

Figyelt kérdés
Konkrét gond nincs,csak kíváncsi vagyok,hogy hogy látjátok ezt.
2012. dec. 10. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Na apukám nagyon ilyen, és néha a férjem is elkezdi. Na akkor mindig megmondom neki hogy egy nagyon buta nőt kellett volna elvennie és akkor tarthatna kiselőadást, és megmondom hogy elsőre is megértettem nem vagyok fogyatékos. Na azóta ritkábban van és leszerelem. Apukám elsőre is megérti hogy értem, neki elég hogy értem ne ragozz
2012. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zavar, de főleg az anyám ilyen, nem a párom. Mindig közbe kell szólnom, hogy a lényeget mondja.
2012. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
IGEN!
2012. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
XD
2012. dec. 10. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, zavar;meg akkoris ha vegul valaszol de elotte meg kell tudnom az univerzum keletkezesetol mostanaig mindent ami tortent:)
2012. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Kedvencem amikor sms-ben kérdezek valamit, nem válaszolja meg a kérdést semmilyen fórumon, aztán meg lebasz, hogy nem írtam...

2012. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!