Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok hozzá ha a pasitoknak semmi ideje nem lenne rátok ZH és vizsga időszakban. Megértenétek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Probalnek nem a terhere lenni, de azert estenkent osszejarhatnank "stresszt levezetni". :)
2015. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Két egyetemi szakot végzek egyszerre. Bölcsészkaron oroszt és gazdasági karon pénzügyet. 58 kreditet kellett teljesítenem december-januárban.


Mégis volt időm arra, hogy összejöjjek december végén-január elején a mostani barátnőmmel és hogy januárban, a vizsgaidőszak hajrájában is heti 2-3 alkalommal megkeféljem kegyetlenül.


Bocs, de én férfiként mondom hogy szerintem inkább csak szarul osztod be az idődet. Ha csak egyetlen percet is filmezel/sorozatozol, számítógépes játékokkal játszol vagy csak úgy semmit téve netezel, az már elbaszott idő, ami helyett a csajoddal is lehettél volna. Azt meg egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki 16 órán keresztül folyamatosan tanul, amikor fent van.


21/F

2015. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
meg, de azt kicsit nehezen hinném, h "semmi". Max az eddigiekhez képest érezném semminek. Azért tolerálnám, még ha nem is esne jól.
2015. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A stresz levezetés alap esténként :D

Arra gondoltam hogy nem nagyon van idő randira, meg egész napos programokra.

2015. febr. 12. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
2. bölcsészek..
2015. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Bölcsészkaron oroszt és gazdasági karon pénzügyet."


Ez mindent elmond.

Kettő büfészak mellett ne csodálkozz hogy van időd. Egy rendes szakon megnézném mennyi lenne.

2015. febr. 12. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Pénzügy mióta "büfészak"? De undoritó a stílusod kèrdező.
2015. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 ba szom intenzív tanulási munkamenet közötti szünetben csak tudsz dobni neki egy sms-t, kedves elsőéves villanykaros nyakszakáll
2015. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A pénzügy márpedig elég büfé szak..


Én nekem most jön az 5-ik félévem.

És kicsit nehezebb szakon vagyok mint a pénzügy, elhiheted. :-D

2015. febr. 12. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

4:

Ja így más. Nos, nekem akkor sincsenek randijaim és egésznapos programjaim a barátnőimmel, ha lenne rá időm. Emiatt ne aggódj.


5-6-9:

Ne hülyéskedj velem és ne baszakodjunk egymással. Ne vedd magadra, amit írtam és válaszolj normálisan. Sajnálom de nem fogok veled összeveszni, akármennyire is kötekednél esetleg. Ahogy írtam 58 kredit mellett kefélgettem a barátnőmet és volt időm ilyenekre.


Egész napos programokra pedig egyáltalán nem vágyom egy nővel, ha időm van rá akkor sem. Ha te sem vágysz rá, akkor meg szard le hogy a nők azt akarnak és keress olyanokat, akik nem. Vannak olyan lányok, akik szintén nem állandóan a nyakadon lógnának és toleránsak feléd, a vágyaiddal, igényeiddel szemben.

2015. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!