Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok egy olyan füzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok egy olyan füzetet amiben benne vannak a szexuális félelmeitek és vágyaitok?

Figyelt kérdés

Tehát. Mindenkinek vannak olyan dolgok, amikbe nem mer belekezdeni, de vágyik rá. Azt hiszem szexuálisan még több az ilyen. Fognátok egy füzetet és leírnátok ezeket? Vagy tartanátok attól, hogy valaki megtalálja?

(tudom. Hülyeség. Csak eszembe jutott és valahogy erről nem annyira akarok ismerősökkel beszélni:D)


2015. febr. 12. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Köpöd a sírodra 1-2. 16/L
2015. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

Nem tudom,de nekem nincsenek ilyen dolgok.

Amiket akartam,azokat már meg csináltam.

Leszámítva 2 dolgot,de azok se ilyen durvák,csak nem alakult úgy.

2015. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan amibe ne mernék belekezdeni. Üres füzetem meg van.


De szívesen beszélek bárkivel az ő elfojtott vágyairól, hátha új perspektívát tudok nyújtani neki.:D

2015. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
*megcsináltam.
2015. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, megtartom magamnak.

Extrém vágyaim nincsenek, a vágyakat a megfelelő partnerrel szerintem később teljesíteni lehet. Ennyi. A félelem pedig érdekes, de azt főleg nem írnám le.

Füzetbe akkor irkálok vagy verset írok, ha valami nyomja a lelkem és megkönnyebbülök tőle valamelyest, azért a szexszel kapcsolatba nincs, ami nyomná a lelkem max. az, hogy nincs senkim. :D

2015. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy
2015. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szintén zenész, ami érdekelt megcsináltam, vagy meg fogom csinálni ... Bár nekem egészen extrém vágyaim is vannak :-D :-D
2015. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy blogot, és egy időben oda írtam ilyeneket, névtelenül. Inkább ez, mint hogy megtalálják a füzetet a fiókomban.
2015. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!:)

Én igazából nem tartom hülyeségnek ezt az egészet, mert ha le kell írnom akkor legalább szembe kell néznem velem. És akkor talán bele is fognék :D nem tudom. Érdekes

2015. febr. 12. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak vágyaim, de nem írom le őket, inkább a tettek mezeje... De pár ilyen jellegű füzetet azért szívesen elolvasnék. Persze csak női oldalról...


22/F

2015. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!