Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a barátomba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk barátok, és minden nap találkozunk (nem vagyunk osztálytálytársak) egy suliba járunk, minden szünetben együtt vagyunk. Még nen mondtam neki, hogy nem barátként tekintek rá. Ő meg mindig mondogatja, hogy mennyire jó barát vagyok, és, hogy egy barátját se szeret annyira mint engem. Ez olyan rossz, mert mindig kihangsúlyozza, hogy BARÁT. De aztán meg ha csak ketten vsgyunk, akkor teljesen félreérthető dolgokat csinál. Nem rég volt, hogy átmentem hozzá és csak ő volt otthon. Bementünk a szobájába, leült mellém, elkezdtünk beszélgetni aztán mondogatta, hogy imád. Utána meg megcsókolt, és tök jó volt. És azután még nem hagyta abba, aztán vége lett, csak elmosolyodott és ennyi. Semmi több. Azóta nem beszéltünk erről, én meg nem merem felhozni a témát. 16/L
2015. febr. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, hogy hogy érzel, hadd dolgozzon.
2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dobd ki!
2015. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ez olyan rossz, mert mindig kihangsúlyozza, hogy BARÁT."

"Utána meg megcsókolt, és tök jó volt."


Lehet, hogy valamiért nem mondja el mit érez igazából? ;)

2015. febr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!