Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, van esélyem egy párkapcsolatra? Vagy teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre inkább foglalkoztat ez a kérdés, és szeretném tudni, mások mit gondolnak róla.

23éves vagyok, van két kislányom, 3 és 4 évesek. A férjem 1 éve hagyott el minket egy másik nőért. Azóta nem volt senkim. Molett vagyok, mindig is az voltam, de ápolt, kedves csaj, valamiért mégsem kellek senkinek.

Nem vagyok gazdag, és nem is olyan férfit keresek, aki eltart minket. Csupán egy párt, aki velem van, szeret és kedves.

Nem pótapukát keresek, csak valakit, aki megért, és elfogad, és akit szerethetek.

Szerintetek teljesen reménytelen ez így?

Nincs sok hely, ahol ismerkedhetnék, mert nem járok szórakozni, és jelenleg gyesen vagyok.

Vagy próbáljam meg az internetes társkereső oldalakat?

Vagy várjak, majd jön magától?


2010. máj. 20. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23 évesen már van két gyereked? Sajnos várnod kell sokáig. 23 évesen sokan még csak ismerkednek.
2010. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkább ne várj. A társkeresőkön találhatsz magadnak párt. Hidd el, nem szégyen, manapság inkább "menőnek" számít a neten ismerkedni:)) Sok sikert :))
2010. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem az internetes társkeresőkről megvan a véleményem és a tapasztalatom. Buliban meg szórakozóhelyeken szintén nincs értelme, oda nem ismerkedni megy az ember, hanem becsajozni esetleg. Ha kicsit rá tudnád néha bízni a gyerekeket másra, akkor eljárhatnál sétálni, edzőterembe mehetnél (nem feltétlenül kigyúrt üresagyú pasik járnak oda), ilyen normális és tiszta kis bárokba mehetnél (ahol nincsenek részeg állatok, hanem csak nyugodt környezet és kicsit lehet iszogatni).

Szóval az a lényeg, hogy kimozdulj otthonról, akárhova! Nem fog becsengetni hozzád a leendő társad.

2010. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, kettő van.

A férjem rákos volt, és attól félt, meghal, ezért szerette volna őket, én pedig belementem. De ha ezt tudom, nem tettem volna. Imádom a kicsiket, de nagyon egyedül vagyok.

2010. máj. 20. 23:03
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, de sajnos nem tudom másra bízni őket. Apuci nem foglalkozik velük, nekem meg nincsenek szüleim, akik vigyáznának rájuk.
2010. máj. 20. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:

Üdv!(:


Ne keseredj el, úgy gondolom kitartó nő vagy, és nincs olyan helyzet, ami reménytelen lenne(; legalábbis én így tapasztalatam eddig). Igaz csak 16 éves vagyok. ^^

Szerintem az internetes társkereső az esetedben nem igazán megfelelő. Talán baráti körödben keresgélj, bár én hiszek abban, h. biztosan felbukkan magától is a számodra nagy ő. (: Van szerintem bőven olyan férfi, aki odáig van a molettebb nőkért. (:


Azt hiszem ennyi, sok sikert. (:


L/16

2010. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást. Kitartó vagyok, hiszen nagyon nehéz két kicsi segítség nélkül nevelni.

Csak rossz egyedül. Nem feltétlen az ágyban, bár ott is, de amikor este sok év után egyedül fekszel le, és reggel sincs senki melletted, akkor úgy érzed, 70éves vagy, erőd sincs semmihez.

De nem adom fel...

2010. máj. 20. 23:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Játszótér meg ilyen helyeken is lehetnek megfelelő pasik....
2010. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Végülis igazad van, nem is gondoltam erre... Majd nyitva tartom a szemem, hátha...
2010. máj. 20. 23:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell sokáig várnod, ahogy az első írta, mert nem kötelező a saját korosztályodból választanod.

(Én 23 éves vagyok,a barátom meg 30).

Keresgélj inkább a 30-35 évesek között, az még egyáltalán nem óriási korkülönbség, főleg ha van két pici lányod is. Melléjük nem akarhatsz egy korodbeli srácot, aki azt sem tudja, mi fán terem a gyereknevelés (tisztelet a kivételnek, mert azért vannak ennyi idősen is erre érett férfiak, de az szerintem elenyésző), mert hiába mondod, hogy nem pótapát keresel, a párodnak akkor is óhatatlanul ki kell majd vennie a részét a gyerekek nevelésében is. Emellett a lányaid még olyan picurkák, úgyhogy ha találsz valakit, akivel komolyan együtt lesztek, akkor őt fogják majd "apának" hívni (vagy őt is, nem írtad az apukával tartjátok e a kapcsolatot). Szóval abban igaza van az első válaszadónak, hogy huszonévesen az ember még bulizik, tanul, vagy csak most kezd belekóstolni a munkába,felelőtlenebb stb., és legtöbben még nem köteleznék el magukat ilyen téren, de mint írtam, inkább a harmincas korosztályban próbálkozz. Szerintem nem rossz ötlet az internetes társkeresés (bár én még sosem csináltam ilyet, úgyhogy tapasztalatokat sajnos nem tudok neked írni), de ott mindenki adatok alapján keresgél, és egyből láthatják mondjuk az adatlapodon a fontosabb információkat és az elvárásaidat, szóval (elvileg) csak azok fognak írni, akiket így (két kicsi gyerekkel) is érdekelsz és komolyan gondolják.

L/23

2010. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!