Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnék meglepni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék meglepni egy fiút névnapja alkalmából interneten keresztül? Valami jó ötlet kellene.

Figyelt kérdés

Névnapja lesz nem sokára de személyesen nem tudunk akkor találkozni...

Interneten keresztül tudom csak felköszönteni. De a boldog névnapot az szerintem túl unalmas... Meg erre számít. Valami szokatlanra gondoltam... Semmi extrára nem kell gondolni mert barátzóna, de nagyon jó barátom.

Először arra gondoltam hogy írok verset neki... nos ezzel az a gond, hogy leginkább szerelmi témájú versekben vagyok jártas... azt azért nem :'D

Vagy esetleg valami idézet??? Tudtok ilyet? Mutattok? vagy egyéb ötlet?


2015. febr. 13. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol lakik, rendelj neki egy pizzát.
2015. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez nem rossz ötlet :DD

de a pontos címét nem tudom sajnos. és feltűnő lenne megkérdezni... mert 500 km... az 500km.

2015. febr. 13. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
csinalj neki egy videot
2015. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban lakik, kérd meg, hogy fotózza le a kapuból az udvarukat, mert kíváncsi vagy, hogy milyen a kertjük az utcáról. Aztán Google Mapsen járd be a környéket, ahol lakhat, míg meg nem találod. Ennél lazábban nem tudom hogy lehetne kideríteni megkérdezés nélkül.
2015. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Koszontsd fel elotte szemelyesen.
2015. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Személyesen a nevnapjaig nem lehetséges a találkozás. Holnap lesz a névnapja...
2015. febr. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!