Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi sok egyedülálló harmincas férfi?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Mert gondolom próbálkoznak mindenféle új parfümmel meg minden, de a legjobb puncimágnes mindig is a "Pénz illat" parfüm volt és az is lesz. Kb. ennyi.
2015. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a nők a hibásak ebben? Mi van ha egyszerűen sok az önző, bunkó lúzer, akik csak szolgát és lyukat látnak a nőkben?
2015. febr. 16. 12:53
 13/16 LazyJones ***** válasza:
65%
Mi van, ha nem? Volt jó pár kapcsolatom, valahogy mégsem én voltam az, aki félremászott belőlük. Nem vagyok milliomos, de van rendes munkám, rendes fizetéssel.Nem verekszem, nem tántorgok részegen, nem egy szobában élem le a teljes életemet, mégis egyedül vagyok már több, mint egy éve.
2015. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Zsolt K. válasza:
Mi az hogy annyi? Hol és mihez képest?
2016. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját példámból tudok kiindulni: szeretnék én a visszajelzések szerint jóképű vagyok, kedves stb., de nagyon sokszor esett meg velem, hogy ha kezdeményeztem, elég durva, rideg visszautasítást kaptam, amiket baromira nehezen kezeltem 23-24 éves koromban. Félreértés ne essék, nem voltam az adott nővel voltam durva, sőt, rögtön hagytam is az egészet, hanem lelki traumaként éltem meg. Ez persze rendesen hazavágta az önérzetemet, aztán ahogy idősödtem, egyetemet végeztem, tapasztaltabb lettem az életben, észrevettem, hogy rengeteg férfitársam jár hasonló cipőben, olyanok is akár, akik magasak, sportosak vagy csak szimplán pénzesek, mégsem találnak maguknak hosszútávra barátnőt. És tudod mit? A túlnyomó többség tett és tesz rá nagy ívben! Nem szomorkodnak, hanem melóznak, eljárnak kikapcsolódni, moziba, sportolni. Ez a felismerés nagyon sokat segített nekem is. Olyan sok jó dolog van a világon, a vidéket járni, sportolni, egy jó könyvet olvasni és még sorolhatnám. Szóval nem kell félni az ilyen dolgoktól, nem egyszerű, de mindenből van kiút, csak pozitívan kell a dolgokhoz állni, amennyire csak lehet! Remélem, a csapongások ellenére segítettem valamit. F/32
2016. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Olvasom megint,hogy a nők a hibásak mert milyen szemetek.

Nem is tudom ,nekem lány létemre fízetnem kell a fiúknak hogy velem legyen.

Gyereként a suliban folyton bántotak és szekáltak (fiúk) azt hittem gimiben jobb lesz hát nem,fizikálisan,lelkileg is bántotak ,egy visszahúzódó magamnak való lány vagyok akiket mindig elkaptak a menő gyerekek es a beszologatasoknál nem álltak meg sajnos.

Borzasztóan megaláztak elveték az önbizalmamat ,nekem nem kell egy fiú pénze leszarom hogy van e autoja ,sőt még az se hatna meg ha az anyával lakni ,csak legyen már végre aki nem csak bántani akar.

Annyira kikeztek a általános ,gimi alatt ,hogy rehabilitációs kezelesen is voltam ,bentfekvesen egy hétig ,és testileg is beteg lettem.

Nagyon szeretnék mar egy srácot aki szeret ,de egyszerűen nem tudok benük megbíznk,nagyon ritkán jön hozzám oda egy fiú ,és akkor is csak az jár a fejembe hogy bántani akar,max úgy tudnák elmenni egy fiúval ha előbb barátok lennénk mert úgy kevésbé félnék.

Retegek atól hogy egyedül maradok ,és jól esne ha valaki foglalkozna velem,de tényleg annyian bántotak hogy folyton olyan dolgok járnak az eszembe mi van ha ez a srác is bántani akar ,akár testileg vagy lelkiel,mert nagyon félek tölük.

Ráadásul a rendes fiúk félnek oda jönni egy lányhoz ,nincs nagyobb vágyam egy rendes okos fiúnál,aki nem bántalmaza a lányokat.

Az a kevés fiú is aki oda jött tényleg csak szexet akart ,ráadásul még csak nem is titkolta vagy meghallotam ahogy a haverjaival épp ezen röhögcsélnek.

Ha meg tenyleg oda jönne hozzám egy kedves értelmes,átlagos külsejű fiú, a sok bántás miatt azt se tudnám mit tegyek,és borzasztóan félenk is vagyok,valamiért a félenk lanyoktól meg félnek és nem elég kitartoak vele.

2020. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!