Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért van ennyi egyedülálló harmincas?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
tudja a tököm
2013. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1!

Pont ilyen választ várt a kérdező...


Nem gondolnám, hogy a 30-as korosztályból több egyedülálló lenne, mint pl. a 20-asból.

2013. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi? Elvileg 15%. Sok vagy kevés?
2013. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik szűz életet élnek, naponta jól ki spriccelik magukat hason fekve, hogy minek nekik barátnő (én :)) mások 30 után is inkább a pillangó egy naprája hajtanak, másfelől meg több nő van mint férfi, sok férfi azt gondolja hogy a nőnek kéne kezdeményezni, mikor a nőkben az van benne hogy őket szedjék fel.... és így főleg emiatt van sok egyedülálló 30-as mind férfiak és nők között.

Például az egyik unokatesóm múltkor azzal jött hogy egy nagyon koszos munkás ruhás, szét égett ronda vézna srácnak milyen csinos barátnője volt.... és hogy a nőknek az kell, egyszerűen ő sem képes megérteni hogy mindig a férfinek kell akarni valamit egy nőtől, fordítva ez általában nem szokott működni, lehet hogy nekem sincs barátnőm, meg lehet hogy nem is lesz, nem tudom, de én legalább tisztában vagyok azzal hogy mit akarok, hát nem azt hogy érzelmek nélkül kefélgetni, meg össze jönni úgy egy csajjal csak amiatt, tehát mindig az a legfontosabb hogy az ember tudja azt hogy mit akar, vagy hogy mit nem, nem pedig a sült galambra várjon valaki, főleg férfi létére..... közben meg bosszankodjon, hogy kinek mi kell vagy mi nem, miközben ő maga semmit nem tesz ellene amit szeretne........

2013. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert senki sem akar még 1 púpot a hátára ebben a sz@r életben ami Magyarországon van.
2013. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Mo-on több nő van, mint férfi - 2 férfira 3 nő jut.

2. Fellazultak az erkölcsök. Míg korábban a férfiak kénytelenek voltak házasodni a szexhez, ma már megkapják házasság, és párkapcsolat nélkül is. Akkor meg hülyék lennének tenni valamit egy nőért, ha úgyis megkapnak mindent, ha nem tesznek érte semmit.

Szerintem ezzel kb ki is merült az ok.

Persze lehetne említeni a "nők nincsenek anyagilag rászorulva a férfiakra" blablát, a gond csak az ezzel, hogy az anyagilag független nők is (95%) akarnak párkapcsolatot, vagyis ez semmit nem változtatott a nők hozzáállásán. A férfiak hozzáállása változott, ami "érthető".

2013. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!