Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin egy ismeretlen féllel fel szokás hozni a "mi a munkád" vagy "mit tanulsz" vagy "mit csinálsz" témákat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem hátrány, ha tudsz valamit a másikról...
2015. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.....ha nem az anyagiakra Vagy kíváncsi!!! :)

37F

2015. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem általában már korábban kiderül ez, de ha tényleg vadidegennel randizol, akivel korábban még nem beszéltetek, akkor valószínűleg előbb-utóbb úgyis erre a témára is sor kerül. A lényeg az, hogy ne úgy tűnjön, mintha azért kérdeznéd, mert anyagias vagy, bár sokaknál így megy, és ha a másik nem álommunkát végez álomfizetésért, vagy nem olyasmit tanul, amivel a jövőben egy rakás pénzt kereshet, akkor sokszor pattintják is (tisztelet a kivételnek).
2015. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindig szóba szokott jönni. Azért vagyok rá kíváncsi, hogy találjak még egy témát, ami érdekli, lehet róla beszélgetni. Ahogy itt olvasom a kérdéseket, meglepett, hogy ez úgy jöhet le, hogy a fizetésük érdekel (pénzről soha nem beszélünk, az elég bunkóság szerintem -; mindig csak annyi, hogy mivel foglalkozol; fizetés, beosztás stb nem érdekel).

N

2015. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Jó beszélgetési alapot tudnak adni.
2015. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze.kerdezd meg. A fizeteserol es anyagi helyzeterol nem illik kerdezni viszont. N
2015. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A "4" válaszra reagálva.......

Nagyon Naiv lehetsz.... Ha nem is sokszor, de évente néhány alkalommal elmegyek barátokkal bulizni nyilvános szórakozóhelyekre, nem ismerkedés céljából. Húszas éveimben megfeszültem azért, hogy szóba elegyedjek csinos Nőkkel...több-kevesebb alkalommal sikerült is. Egészen más kérdéseket kapok most, mint akkor....mert mást néznek ki belőlem, az öltözködés és a kor ennyit számít!!!

A beszélgetések eleje még aránylag oldott és közvetlen, de ha eljutunk a mivel foglalkozol kérdésig, utána szinte mindig az következik, hogy avval jól lehet keresni? Soha, egyetlen partneremtől sem kérdeztem meg mennyit keres, mert nem érdekelt, nem vagyok rászorulva, azzal foglalkozik amihez kedve és tehetsége van.

Legtöbbször csak annyit válaszolok, hogy éppen eleget és azonnal témát váltok....de ott legbelül legszívesebben felállnék és elmennék.

37F

2015. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Persze,a baszelgetesek igy szoktak kezdo"dni.
2015. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
különben miről fogunk beszélni?
2015. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!