Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha huncutnak hívtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha huncutnak hívtok egy lányt, az felkeltette az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran mondjátok egy lánynak, hogy huncut?
2015. febr. 14. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván csak azt hívom így, aki nem közömbös számomra, attól függetlenül, hogy tényleg huncut-e, nekem ugyanis mindenről perverz dolgok jutnak eszembe.
2015. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem hívott már srác huncutnak egy buli alkalmával, mikor megismertem, flörtöltünk, aztán végül nem adtam be neki a derekam, másnap már olcsó k*rv@'n@k hívott, mert nem jött össze neki... :D
2015. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!