Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az bunkósság ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkósság ha egy fiú azt mondja egy lánynak hogy hogy tetszik az arcod de a szemed a legjobb?

Figyelt kérdés
komolyan minden fiú ezt mondja nekem és olyan mint ha nem találnának teljesen szépnek, csak az tetszene, meg nekem az is rosszul esik mikor valaki mondja hogy a szemed fogott meg benned, engem teljesen találjon az illető szépnek ne csak a szemem.
2015. febr. 14. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát nálad a 'szép vagy, de a legjobban a szemed tetszik nekem' azt jelenti, hogy, ronda vagy, csak a szemed jó valamire. Gondold át végig még párszor, aztán tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért vagy szingli.
2015. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az a legszebb benned.

ha nem tetszik elmehetsz kolostorba.

valaki ennyit sem kap az élettől hogy a szeme legyen szép

2015. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez most olyan hogy kezdjék el fölsorolni hogy: de jó a segged is meg a kezed is szép meg a lábad is stb? NEM mert nincs 2 órájuk igy hirtelen! Csak ki emelnek egyet a sok közül
2015. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!