Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az idősebb pasik jönnek be? Ez már apakomplexus?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nem tudom mikor jöttem rá, tudatosan, hogy a 30 körüli férfiak érdekelnek, pár éve már tudom.

Talán mikor kilencedikben egyik tanárom szemébe mélyen belenéztem, nem tudom.

Persze vannak kivételek,akik fiatalabbak, de valahogy nem tudom elképzelni hogy velük bármi is lehetne. Olyan éretlennek tűnnek a szememben.

És szinte elég reménytelen, mert a java pasik már házasok e korban.

Sok férfitanárom tetszik, nem kezdtem egyikkel se, nem az a típus vagyok, meg hát....házasok.


Mit gondoltok?


2015. febr. 14. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
törődj bele 31 f :D
2015. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem még a 30-as pasik is butuskák de a 60 évesek azok már tapasztalatak. Szerinntem velük kéne foglalkozzál.
2015. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, így hát az én válaszom nem annyira mérvadó. A fiuk eleve később érnek mint a nők, így valószínűleg nem találod meg azt a komolyságot bennük amit keresel. Talán erre egy nő tudna válaszolni, de szerintem a korodbeli nők mind álmodoznak egy idősebb partnerről. ez szerintem még koránt sem apa komplexus.
2015. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintetek akkor "kinövöm"? És amikor én leszek 30 körüli akkor már rendben lesz?:)

2015. febr. 14. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj.34/F
2015. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Perszee de ha 30 körűl leszel akkor need már egy jóképű 90-es pasi kell.

Csak jó tanács :)

2015. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kellhet 90-es, e csak arra hogy átkísérjem a zebrán :))
2015. febr. 14. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyan máár a 90 es pasik még nagyon huncutok ám az ágyban.

Különben is te irtad hogy az érettebb pasikra buksz.

Szerintem a 90-es korosztály lehet az ami jó lehet neked :)

2015. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs ebben semm rossz addig csak valami normalis sraccal legy egyutt ne valami b@rommal aki kihasznal.
2015. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!