Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha rettenetesen hiányzik a szerelmem?

Figyelt kérdés

Külföldön tanul, két hete ment ki. Kb két hét múlva tudok kimenni hozzá :(

Nagyon hiányzik! Nagyon szeretem.

Mit lehetne tenni?

(Ma már beszéltünk telefonon.)



2015. febr. 14. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk, nem plátói a dolog!

Most azon dolgozunk hogy oldjuk meg, mert ez így nagyon nem jó.

Van egy pár forgatókönyv.

Tudtok esetleg (még) tippeket adni?

2015. febr. 14. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fél éve nem láttam a barátnőmet, csak skypeon tartjuk a kapcsolatot, de mindketten kibírjuk. Neked csak két hetet kell kibírnod, nekünk még majd egy fél évet még.


Foglald el magad valamivel. Foglalkozz azzal, amit csinálsz, vagy járj el napközben edzeni, nézz filmeket, sorozatokat, vagy akármit.

2015. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra az emberekre akik Donyeckben élnek és lövik őket az oroszok vagy azokra az arabokra akiket üldöz az ISIS és rögtön rájössz, hogy ez a két hét távolléti problémád nem is olyan nagy. Persze ehhez a nézethez kell egy kis empátia.
2015. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!