Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is be kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is be kellene vezetni egy magányosok ünnepét?

Figyelt kérdés
Hogy kompenzálja a mai "szerelmesek ünnepét". Valahogy megemlékezni azokról, akik magányosak, és esélyük sincsen arra, hogy valaha is legyen valaki, akivel ünnepelhetnének. Ez ellen meg nem lehetne panaszuk azoknak sem, akik azért nem valentinoznak, mert, hogy az amerikai ünnep, mert ez egy teljesen magyar kezdeményezés lenne. Ilyenkor nyugodtan jöhetne az önsajnálat minden mértékben, és senki nem szólna be azoknak, akik az év minden napjára szenvedésre vannak kárhoztatva azért, mert nincs párjuk. Nos?

2015. febr. 14. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
ISTEN MENTS, VAZZEG!
2015. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Micsoda ötlet :)

Én támogatom :)

2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Már így is minden nap megy a panaszkodás.
2015. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Én sose vagyok magányos még akkor se ha nincs párom. Csak egy nők uralta fantáziavilágba képzelem magam, és Ántyikával a hűséges tündér komornyikom segítségével gatyába rázzuk a pasikat, közben meg a szépséges piszkelugasokról dalolászunk ! :-)
2015. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minnél jobban sajnàltatod magad az élet annàl nagyobbat rúg beléd kedves kérdezõ
2015. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%

Kittike drága, mit szívsz? Ménem fhaszt? :D

Amúgy maradjatok már ezzel a siránkozással. Már nevetséges, mennyien felraktak ma itt is 200 Valentin napos, magányosos, elkeseredett kérdést. Legyen már bennetek erő!

2015. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
A csajokat tudjátok mi nem vonza? Ha ennyire puhap*csű, önbizalomhiányos kis puncik vagytok.
2015. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
6# Nem szívok semmit csak nekem még a szüleim olvastak meséket amikor kicsi voltam és nem csak leb*sztak a TV elé mint a mai gyerekeket...
2015. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez a nap nem csak a szerelmeseké, de hogy ezt tudd, tájékozódni kellene.

Például olvasásnépszerűsítési céllal a nemzetközi könyvajándékozás napja is erre a napra esik már évek óta.

Illetve mivel Valentin az epilepsziások védőszentje, ezért az epilepszia világnapja is ez a nap.

Ismerek olyat, akinek ez a nap a születésnapja, de vannak, akiknek meg a névnapjuk.

Szóval lehet válogatni siránkozás helyett.

Nekem sincs párom, de én megleptem magam 2 könyvvel, meg egy másikkal anyukámat is. Plusz rávettem a szüleimet, akiknek megromlott a házasságuk, és már hosszú évek óta nem hallottam őket beszélgetni, csak vitatkozni, vetélkedni, veszekedni, morogni, hogy menjenek el moziba kikapcsolódni, és jót tett nekik, jól érezték magukat.

2015. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy kell. :)


Eloszor is nem nagy dolog ez a Valentina nap.

Ugyanolyan nap nekem mint a tobbi, ha van parom, ha nincs.

Amugy is nem csak akkor kell szeretni egymast.


"esélyük sincsen arra, hogy valaha is legyen valaki,"


Ne legyel ilyen pesszimista, sosem lehet tudni, hogy kinek mi tortenik az eleteben.


A parkapcsolat amugy sem minden, nem csak az ad oromot.

Tudni kell egyedul is boldognak lenni, a parkapcsolat csak egy kiegeszites, "plusz egy szelete a tortanak".


Az egyedullet nem egyenlo a magannyal.


Nem szabad ragorcsolnia dologra.

Mindig akkor jonnek az eletben a legjobb dolgok, ezt hallottam az egyik vidoban, amikor nem szamit ra az ember.


Elvezd az eletet.

Az is jo, ha elkepzeled a szamodra megfelelo szemelyt az eletedben, hogy milyen legyen, stb. es erzelemmel ateled, mintha mar veled lenne. De csak aterzed, utana ezt az erzest elegengeded szabadjaraes massal foglalkozol.


Igaz nem konnyu, de ne a hianyra oszponotosits, probalj meg ne oszpontositani, hogy mi hianyzik az eletedben, hanem arra, hogy mi az amid van. Tudj azert is halad adni, amid van, megelegedni velem, kesobb jon biztos tobb pozitiv dolog is az eletben.


Szoval ne keseredj el, fel a fejjel! Elvezd az eletet, meg akkor is ha nincs parod, nekem sincs, szakitason vagyok tul, de most nem is hianyzik senki sem.


Eljon az ideje mindennek. :)

2015. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!