Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire számít az, hogy a fiú tudjon vezetni? Egyáltalán hogy legyen autója.

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre. A válaszaitokat előre is köszönöm.

2015. jan. 26. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Semennyire

Nekem van jogsi és kocsi is :-D

2015. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok ha nincs.

Kocsit tudok kérni, jogsim van. :D

2015. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell autó. Tudok biciklizni, és tömegközlekedést is használni! :D
2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Tömegközlekedés is van. Sétálni is szeretek. Ha van az jó, de nem ezen fog múlni, hogy összejövök-e vele.
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, jöhetnek még válaszok.
2015. jan. 26. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egyáltalán nem számít.

Személyesen is ismerek olyat, aki tele van pénzzel és nincs kocsija, mert nem kell neki, azt mondja, metroval gyorsabb. Gondolom ez sok lányt elriaszt és azt hiszik h csóró.

2015. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez is teljesen igaz. Csak sok párkapcsolatban azt látom, hogy le van nézve, ha valakinek nincs autója/ jogosítványa, vagy esetleg megszerezte a jogsit, viszont nem vezet. Mi van, ha valakit ez nemes egyszerűsséggel "nem érdekel..?!"
2015. jan. 26. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha valakit nem érdekel a vezetés és az autók, akkor felesleges megszerezni a jogsit csak azért, hogy elmondhasd hogy van jogsid...
2015. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem fontos, hogy a barátom is tudjon vezetni. Elég hülyén nézne ki, ha én fuvaroznám mindenhova. Akinek nem számít, az menjen egy kört azzal a busszal, amivel haza kellett jönnöm régen. A fele csöves, a másik fele C-kategóriás, mert habár én nem lakok gázos helyen, de a buszfordulónál csak putrik vannak, illetve az egyik megállónál van az ingyenkonyha.
2015. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy valamire való kapcsolatban teljesen lényegtelen.

Ha valaki szeret, az ne azért szeressen, hogy mivel közlekedek, vagy hogy van-e autóm.

2015. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!