Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nôt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nôt ha egy magas, jóképű, izmos férfi fogdos, akkor "vonzó" és "nem baj", ha egy kevésbé jóképű csak ránéz bizonyos testrészeikre, már megy a hiszti, ha fogdossa ôket; akkor pedig már a rendôrség?

Figyelt kérdés
A jóképûség feljogosít a fogdosásra e nôk szerint?
2015. febr. 14. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

ez a mai valóság önigazoló duma már kicsit elcsépelt

egyszerűen ilyen az evolúció, az életrevaló tulajdonságok örökítődnek tovább nagyobb eséllyel mint pl. az esztétikus külső, progresszív értelmi képességek - aminek következménye a pénz (vagyon)

2015. febr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

Na, akkor most leírom nektek, hogy egy normálisan működő társadalomban milyen szerepe kellene legyen egy nőnek: Akárki fogdossa, azt el kell tűrnie! Ne válogasson! Nem nézhetik a külsőt,ellenben egy férfinak joga van a neki tetsző nőt választania! A nő csak maradjon csendben, szépen süssön-főzzön, takarítson, gyereket szüljön, annak aki ép próbálkozik nála,akárhogy is néz az ki! Annyi örömük lehet,hogy babázhatnak, meg ilyenkor szarentin napra kapnak valami kórót, meg hogy láthatják, hogy amit főztek vagy sütöttek azt a párjuk jóízűen fogyasztja.



Na csajok mit szólnátok egy ilyen világhoz?:)

2015. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#12, na megjelent egy tehén femináci, akit kib..ott a férje 3 gyerekkel, vagy sosem volt neki.
2015. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én még azt a csajt is elhajtanám a f#szba, aki minden előzmény nélkül, s ok nélkül elkezdene taperolni, fogdosni ott lenn. Senkinek nem vagyok a hímk#rvája, a birtokolt rongybabája, még a topmodell bombanőknek sem, hogy engedély nélkül csak úgy a farkamnál, vagy a seggemnél matatni kezdjen. Meg vagyok lepődve, hogy mennyien fogják pártját az ilyen spontán fogdosásnak. Nekem férfi létemre egyáltalán nem jön be, hogy a privát testrészeimhez nyúlkáljon bárki is.
2015. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Na de könyörgöm, itt nem erkölcsi kérdésekről beszélgettünk. Persze, hogy egy utolsó kis ribi az aki hagyja magát 3 perc bájcsevej után taperászni, de az ő teste, szíve joga eldönteni, hogy kinek hagyja magát tapogatni. Én is inkább hagynám, hogy egy bombázó markolgassa a gatyám tartalmát mint egy 60 éves mami.
2015. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
12es a középkorban kellett volna születned akkor ez volt ma már szerencsére nem ez van...
2023. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!