Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szánalomból feküdt le velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szánalomból feküdt le velem?

Figyelt kérdés

Bulizni voltam ma (vagyis tegnap) a baratnőimmel, rossz vége lett, pár részeg paraszt elég csúnyán inzultált, undorító, obczén dolgokat vágtak hozzám, követtek, az egyik fogdosott, hiába avatkoztak mar közbe a bizt.őrök is, nem álltak le, az utcán folytatták, nagyon rossz volt, a lényeg hogy sírva hívtam fel egy barátomat (aki a közelben volt amúgy a haverjaival) hogy jöjjön ide, mert nem merek egyedül hazamenni (közben a barátnőim voltak olyan kedvesek, hogy leléptek...)

Hamar odaért a srác, próbált megnyugtatni, de kb. remegtem a félelemtől, mondta hogy hazavisz (magához o.O), elmentünk, addigra mondjuk azok a férgek is eltűntek hálistennek.

Még mindig sírtam mikor hozzájuk értünk, mert tényleg nagyon féltem, próbált nyugtatni h most mar semmi baj nem lesz meg minden, és hát azt vetette be h kvázi letepert....leallitottam és mondtam neki h szánalomból ne, túlélem, meg minden, de mondta h erről szó nincs, és hagyjam, mert megnyugszok tőle, na mindegy, beadtam a derekam, ez a lényeg.

Nem ez volt az első szex köztünk (korábban már összeakadtunk) de azóta folyamatosan az pörög a fejemben hogy csak azért csinálta, mert megsajnált, vagy mi? Szerintetek?

18 a srác, én 17


2015. febr. 15. 00:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs köztünk semmi, és nem is lesz, mert 100% hogy nem működne a kapcsolatunk. (ő sportoló, kevés az ideje, én meg igénylem hogy legyen velem a párom)
2015. febr. 15. 00:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugszol tőle, mekkora duma!
2015. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
ha ez elterjed,nem lesz párod nyugi
2015. febr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

szánalomból azt jelentené, hogy megsajnált és segített valamivel aminek tudod hogy örülnél, nagyon kellene.

De te akkor nem ebben a szituban voltál úgyhogy nem.

de jól hangzik a szánalom szex, de az akkor lenne ha pl. pont a kutyának sem kellenél de azért lefekszik veled, hogy úgy érezd. Érted már?

2015. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De akkor mi, miért csinálta?
2015. febr. 15. 01:29
 16/21 anonim ***** válasza:
kívánatos vagy, közelben voltál stb. Te ismered, nem?
2015. febr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan, szerinted miért fekszik le valaki valakivel?


Pláne, ha a férfi szemszögéből nézzük, nem teljesen értem ezt a "szánalomból teszi" dolgot.

2015. febr. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy még nagyon fiatal vagy, de egy férfinak a szánalomtól nem lesz erekciója, szóval ezt a verziót jó eséllyel kizárhatjuk.
2015. febr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ingyen köre.

Lopott szöveg ugyan de el kell sütnöm:

"Olcsóbb voltál mint a guminő" :DDDD

Szégyen ez amúgy... letepernek és még elnézést kérsz? Gondolom valami gimnazisták lehettek ahol 1 fiúra jut 23 nő.

2015. febr. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mar beadtad a derekadat neki, akkor nem mindegy, hogy miert tette?


Jol irta valaki, hogy baratokkal nem szexelunk.

Magahzo az ember nem hiv fel csak ugy senkit, ebbol mar lejohetett volna, hogy mit akart.


A baratsagotok mar nem lesz ugyanolyan mint azelott, foleg, hogy mar nem egyszer megtortent.


Amugy nem kell senkivel sem lefekudni, meg ha megis mentett, ha te nem akarod.

Tiltakoztal ugyan, de tul gyenge voltal es naiv, hogy hagytad magad befolyasolni tvabbra is.

Ezek utan ne csodalkozz dolgokon.

A masik, hogy meggondolnam ezt a buli dolgot, foleg, hogy ha a "baratnoid" leis leptek.

Rosszabb vege is lehetett volna a dolognak.


Mar megortent, ne filozz mar rajta, remelhetoleg maskor okosabb leszel es a bulikkal is ovatos leszel.

Azzal meg nagyon vigyazz, hogy ne add oda tul konnyen magad SENKINEK sem, mert ha hagyod, hogy kihasznaljanak, akkor ne sirj utana.


De ezek csak jo tanacsok.

Felejtsd el a fiu baratod, o mar nem barat.

Helyesbitek az ilyen nem barat.


De te dontesed/eleted.

2015. febr. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!