Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet attól férfias valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet attól férfias valaki, ha festi és vasalja a haját, de egyébként férfiasan öltözködik/viselkedik és nem páwa?

Figyelt kérdés
Nem a gimnazista tucatcsávókra gondolok, hanem arra, hogy valaki azért vasalja és festi a haját, mert neki úgy tetszik.
2011. dec. 8. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A férfiasság nem csak a külsőn múlik. Sőt, nagyrészt nem azon múlik. Van egy tendencia, miszerint a férfias férfiak nem öltöznek nőiesen, de kivételek mindig akadhatnak. Mondjuk az, hogy valaki csak a haját igazgatja egy dolog, még nagy sármőrök is járnak fodrászhoz, nem sokban más ha otthon csinálja valaki magának.
2011. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon talán... de egyáltalán minek?!

Nő létemre nem vasalgatom a hajamat.

2011. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát... necces. Nekem a hajvasalásról (mármint férfiaknál) az emo fiúcskák jutnak eszembe. Az meg egyáltalán nem férfias szerintem. Én 23F vagyok, még zselét se rakok a hajamra, eddig max 1-2 alkalommal tettem, azt is 16-17 éves koromban. Nekem nagyon idegen ez a terület (mármint a hajvasalás). Még kipróbálási szinten se csinálnám.

Egyébként, ha te jól érzed úgy magad akkor csináld, akinek meg nem tetszik ne nézzen rá.

2011. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet férfias(an meleg).
2011. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

őőőőőőő ......... hadd gondolkozzam......... hmmmmmmmm.........



hát



hát



mondjuk



NEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!


Az ilyen alfahímek, csak alfap*csákat fognak ki. normális csajuk sose lesz.

2011. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az a páwa?
2011. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fúú engem taszítanak az ilyen pasik!

én nem is tekintek férfiként rájuk!

25n

2011. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok, kedves fujjogók, hogy meg tudnátok-e ezt állapítani egy random emberről, hogy vasalja meg festi-e a haját. Valószínűleg fel sem tűnne, és menne az elismerés, hogy dejópasi. Aztán ha megtudnátok ezt róla, rögtön az egész összkép megváltozik? Nanemár...
2011. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azé ha valaki vasalja a haját az eléggé látszik magán a frizurán...XD
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is vasalom, és mindig meglepődnek, amikor megmondom, szóval lehet mégsem...
2011. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!