Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogy is állunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is állunk? (tiniprobéma. )

Figyelt kérdés

osztálykiránduláson ott volt az egyik oszt.társam bátyja (15 éves),akivel nagyon jól "összehaverkodtam".(oké, egymás mellett aludtunk, kétszer meg is akart csókolni, tapizott,stb.)mellesleg nagyon jól néz ki, mondhatni "menő", az osztályból a lányok fele mind utána csorgatja a nyálát. na,csakhogy ennyi volt. mióta hazajöttünk nem is keresett.én is jelöltem be a fbon. 3nap múlva visszais jelölt. (pedig megjegyzem, minden nap fent szokott lenni,szóval nem három nap múlva vette észre,stb.) nem is írt rám pedig akkor nagyon jól voltunk. én többet is akarnék,de nem tudom mi legyen? amásik dolog az,hogy még van egy fiú, aki tetszik, s az várja a válaszomat (elmegyeke vele randira,stb.) de nekem a másik fiú jobban tetszik. most mit csináljak? egész nap ezen jár az agyam.

én 14 éves vagyok, a másik fiú,ki elhívott randizni is 14



2015. febr. 15. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
nyilvánvaló mit fogsz tenni, felesleges a kérdés
2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
A választ borítékolom, de azt is, hogy kis idő múlva ki fogsz írni egy kérdést "Miért disznó minden pasi?" témában. Úgyis a tapizós, nagymenő csávónak fogod odaadni magad, tipikus lány vagy, egyszerűen ösztönösen így működik a többségetek, bármennyire is tagadjátok.
2015. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az a fiú unatkozott és ott voltál neki egy kis unaloműzőnek.

A másiknak tetszel.

A kérdés az, hogy okos vagy-e.

De szerintem fiatal vagy még a "pasizás"hoz.

L.

2015. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal vagy, ostoba és ribizli! 14 évesen nem ennek kellene a legnagyobb problémádnak lennie!Te is csak a pénzre mész,meg a "menő" srácra vicc vagy ,inkább tanulj,h ne az út szélén lévő tevékenységből keljen megélned!
2015. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. nem ez a legnagyobb broblémám

2. nem mondhatjátok, hogy "tipikus lány vagy" , mert nem ismertek.

2015. febr. 15. 19:45
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy, hogy jön ide a pénz???
2015. febr. 15. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerünk, de a lányok többsége biza így működik. Odáig vagytok a nagymenőkért, a rátok nyomulókért, miközben meg ájtatosan előadjátok, hogy nektek egy kedves, odafigyelő, törődő srác kell. Tisztelet a kivételnek, aki ezt a gyakorlatban is érvényesíti.
2015. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az oszt.társam bátyját már nagyon jól megismertem a táborban, viszont aki elhívott randizni,azt szinte egyáltalán.
2015. febr. 15. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, értelmes ember ebből látja, hogy úgyis mindenáron a tapizós srác mellett akarsz kikötni, jobb esetben majd tanulsz a hibáidból, legalábbis remélem.
2015. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak azért akarsz annyira azzal a sráccal összejönni mert nyomult rád, és nem fél nyíltan tapizni téged. Mellesleg ott fog hagyni 2 hét múlva. Ha a másik sráccal jönnél össze akkor ő legalább megbecsülne. De amíg nem kezd ő is nyíltan rád mászni addig várnia kell.
2015. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!