Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy többi férfitársaimmal?

Figyelt kérdés
Szóval 22f vagyok és már jó ideje nincs barátnőm és akárhányszor beszélek haverokkal azon témáznak,hogy miért nem szerzek egy csajt akivel sexelek.Ők meg folyton csak arról dumálnak,hogy most épp kit dug cagyt kit fűz stb.Szeretek szexelni nem arról van szó de csak olyannal aki iránt érzek is valamit.Nekem meg kínos jópofát vágni amikor mesélik kit hogyan dugnak meg.Természetesen kívánom a szexet de most ekkora probléma,hogy csak ezért nem akarok lánnyal "ismerkedni"?
2015. febr. 15. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálad az a gond, hogy egyáltalán nem tudsz iosmerkedni.
2015. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Feltettél erre az oldalra egy teljesen értelmetlen "kérdést", szóval élek a gyanúperrel, hogy veled van probléma.
2015. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem több ilyen pasi kéne erre az elcseszett bolygóra, mint te.
2015. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hidd el sok ilyen pasi van.

21/F

2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem homokos vagy.
2015. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyből meleg valaki, ha nem csak szexet akar a nőktől?

Brafo kecifei

2015. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne értelmetlen kérdés?Tudom,hogy ahány ember annyi féle gondolkozás csak én érzem magam rosszul már,hogy folyton a dugásról van szó.

Az elsőnek nem avval van baj,hogy nem tudok ismerkedni csak most nem arra koncentrálok.

2015. febr. 15. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Jellemző a mai társadalom egy rétegére, hogy aki nem béget velük azt nem tartják normálisnak.

Ez van.

2015. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Nem attól érzed te magad rosszul, hogy "folyton a dugásról van szó". Irigyled őket és még magadnak se vallod be. Hitegeted magad, hogy te ennél jobb vagy, mert neked "komoly" kapcsolatra kéne csak nő, de képtelen vagy összeszedni egyet. Veled van a baj.
2015. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tény és való,hogy nem egyszerű komoly kapcsolatra lányt találni viszont irigysegről szó sincs.Nekem is lehetett volna alkalmi kapcsolatom de nem a skalpokra hajtok.
2015. febr. 15. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!