Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan férfi, aki nem csalódott még nők miatt, és nem oltogatja a szebbik nemet folyamatosan itt a fórumon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy hányan vannak, akik bizalommam és bizakodóan fordulnak a nőkhöz, tisztelik őket.
2015. febr. 15. 23:13
1 2
 11/16 aladar12 ***** válasza:
csalódni csalódtam, de csak úgy nem oltogatom őket. csak akkor, ha olyan szintű kérdést tesz fel, hogy "leszoptam a barátom a számba élvezett, utána smároltunk, majd kinyalt. lehetek terhes?"
2015. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bìzni egy nőben? Ugyanmár.
2015. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Adj Isten koma.
2015. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenkit ért már csalódás. De én ha valakiben csalódok, akkor őt magát okolom, és nem a világ népességének 50%-át.

Attól, mert valaki egy kétszínű ribi, attól másban miért ne bízhatnék, és miért ne tisztelném?

2015. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csalódtam, de tanultam a hibámból, rengeteget tanultam az emberről, és igazából nem bánom. Nem utálom a nőket, egyszerűen nehezemre esik elfogadni, hogy emberként ennyire esendőek vagyunk. Most pont egy olyan szakaszban vagyok, amikor bár szerintem sokat tudok a kapcsolatokról, a férfi-nő viszonyról, mégsem tudtam túllendülni a legsarkalatosabb kérdéseken.
2015. febr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
En friss vagyok mint egy harmatcsepp a hamvas rozsa szirmon,oszinte mint a ma szuletett barany,es ehes mint egy farkas.Mit szolsz?
2015. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!