Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a barátom, hogy amikor beteg, segítsek neki?

Figyelt kérdés
Elvileg szeret, de nem engedi, hogy átmenjek főzni, vagy csak úgy vele lenni, hogy le egyedül feküdjön és ez elég rosszul esik. Nem azt akarom, hogy velem foglalkozzon, hanem hogy kicsit vidámabb legyen és ne egy sötét szobában szenvedjen egyedül.
2015. febr. 16. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek használ ha ápolják. Nekem a fizikai rosszullétem növeli ha valaki velem van, amikor beteg vagyok. Nem szégyellem, egyszerűen még betegebb leszek. Az emberek különbözőek.
2015. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ha valaki ennyire makacs.
2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
57%
ha logikusan gondolkoztok akkor már az első kommentbe az jön hogy el ne kapd tőle ..de mivel itt csak olyanok jönnek hogy szeret szenvedni meg hogy ne a ggodj biztos szeret.. ezért én megirom nemtudom hanyadikként .. hogy el ne kapd tőle a betegséget :)
2015. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!