Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hobbi/szenvedély vagy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hobbi/szenvedély vagy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Festő vagyok (vászonra festek és nem falat, a félreértések elkerülése végett) , igen termékeny éveim voltak (tehát sokat festettem és nagyon jó rálátásaim voltak a dolgokra), esélyes voltam ösztöndíjra, amíg össze nem jöttem a párommal. Amióta együtt vagyunk, azóta nem jön ihletem. Mintha elvesztettem volna vmit a kapcsolatba lépéssel. Nem a szabadságomra gondolok, hanem mintha a múzsám hagyott volna el. Amíg a párommal csak randizgattunk és még nem jártunk, akkor még sokat festettem, de azóta semmi és ennek már 3,5 éve. Szeretem a párom, de a festés volt az életem, azzal fejeztem ki minden érzésemet, olyan érzésem volt egy festmény készítése alatt és befejezése után , amit még a legnagyszerűbb szeretkezés után sem érzek. Próbáltam már rengetegszer festeni, de ha festek is, akkor nem olyan mint korábban, hiányzik belőle vmi, és a legtöbbször a párom sem hagy (ha meglát, h festeni készülök, akkor mindig szeretkezésbe torkollik a dolog). Úgy érzem fokozatosan elvesztem a tehetségem ahogyan az ösztöndíjamat is :/ Ti belenyugodnátok, h elképzelhető, h már soha nem fogtok festeni a párotok mellett ?

köszi

23/N



2015. febr. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az összes művész önéletrajzi filmben, könyvben az van, hogy a kapcsolat befuccsol és te ott maradsz üresen.
2015. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok jót tudok lefesteni ebben a párkapcsolatban. Nem tudsz szárnyalni, szerintem az ihleted vesztése is innen jön. Lekorlátoz, nem enged alkotni, mert szeretkezésbe torkollik a dolog mindig. Ez gáz. Szerintem, ha velem járnál, akkor én engednélek alkotni, és utána szeretkezném veled szét a házat. Aztán le is festenélek pucéran.
2015. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hm.. második válaszoló, rátapintottál a lényegre, mert a párom tényleg korlátoz, mert előtte gyakran festettem férfi aktokat, de a páromat zavarta, h mást is látnék meztelenül rajta kívül, így azzal is felhagytam
2015. febr. 16. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor itt is van egy részről a probléma gyökere. Ezzel lekorlátozta alkotói vágyadat, és meghalt benned az ez iránti ihlet, ami kihat az egész művészetedre. Sajnálom, biztosan nagyon aranyos lány vagy, és alkotó lelkű.
2015. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"de a páromat zavarta, h mást is látnék meztelenül rajta kívül, így azzal is felhagytam"


Fesd le őt! :)

2015. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Próbáltam már róla aktfestményt készíteni már a legelején, de képtelen egy helyben maradni hosszabb időre, még alvás közben is állandóan mozog
2015. febr. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!