Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy megszakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi, aki nagyon a szívemhez nőtt, elég sokat beszélgettem vele, de képet sosem küldtünk egymásnak. Pedig ő kérte, viszonylag elég sokat várt rám, de én elhatároztam, hogy mivel soha nem lenne elég önbizalmam találkozni vele, ezért elengedtem örökre. Tényleg nem vagyok jó csaj, ő meg csak a szép nőket szereti.:(

#nő #kapcsolat #netes-szerelem
2015. febr. 17. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted, elvégre a külső önmagában semmit sem ér. Nem a külseje miatt szeretjük a másikat, a külső csak vonz de szeretetet nem nyújt.
2015. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mitől félsz?

Vannak olyan férfiak, akik az agyukkal szeretnek...még ha nem is Ők vannak túlsúlyban. Ha nem próbálod ki Magad éles helyzetben egész életen át bánni fogod.

37F

2015. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jó csaj akkor jól tetted.

Föképp, hogy ő a jó csajokat kedveli! Milyen fura egy pasi...



Komolyan kérdezem, jár ide valaki 100-as iq felett?

2015. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oozy válasza:
Küldj neki egy képet, hogy ő dönthesse el, neki jó, vagy-e. Ha sokat várt rád,akkor kell lenni valaminek benned,ami megfogta. Mondd el neki, hogy nem tartod túl szépnek magad, és félsz a találkozástól.
2015. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem vagy rossz nő, csak önbizalomhiányos!


Most képzeld, mit vesztettél volna? legfeljebb azt írja hogy bocs de nem jössz be neki. Ugyanott lennél mint most, csak nem kellene bánnod egy elszalasztott lehetőséget, igaz?


Így meg el se döntheti! Lehet hogy te vagy az álmai nője, már bocs de honnan tudod részletesen mit tart szépnek? Ezt még valószínűleg ő maga se tudja megfogalmazni!

Fogjál egy átlagosan előnyös képet magadról - jó, válogass egy fél órát és kész - és küldd el!

Nagyon meg lennék lepve ha nem lenne aztán belőle randi.

2015. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ELMONDÁSA szerint csak a szép nőket szereti. Mozdulj ki legalább egy ilyen emberrel ismerkedni, találkozni. Ennyire visszahúzódóan mi lesz veled? Egy próbát csak megér.
2015. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!