Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak számomra kiábrándító ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra kiábrándító ez a sok buta nő?

Figyelt kérdés

Mármint komolyan mondva.., ha valakinél érzékelem, hogy buta, vagy valami hasonló kiábrándulok belőle teljesen, és nem is akarok vele beszélni többet.


Természetesen gondolom vannak buta férfiak is csak velük nem ismerkedek úgy, így kik se tudok ábrándulni belőlük.


2015. febr. 17. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
A butaság mindig kiábrándító.
2015. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Mindjárt megkapod a sok önérzetes gyakoris bányarémtől, hogy "búúú, mit képzelsz, hogy mersz ilyet mondani? remélem egyedül döglesz meg te nagyképű lüttyő!".
2015. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is elegem van belőlük.
2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha a szellemi színvonal alatt van a másik fél az mindig kiábrándító.

Nőként nekem is fontos, hogy a férfivel tudjak kommunikálni, hogy ne csak az ágyban, hanem az agyam is tornáztassa meg.

2015. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
sajnos tényleg rengeteg az ostoba nő ! lehet tanult diplomás de az élethez semmi esze nincs
2015. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy egyedűl,senki sem szereti a buta nőket,férfiakat.Akiknek van eszük, okosak is tudnának lenni,de neeeem!Mert nekik igy jó élni.

Azt se tudják mi az éleük értelme.Azt mondják haverok,piálás,bulizás,szopás dugás.

2015. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát keress magadnak okosat. Mindenkinek más a fontos, van, aki érzelmes típus, van akit a közös hobbi vagy a szex tart össze a párjával, van, akit az intellektus, a tartalmas beszélgetések, viták stb.


Mondjuk szerintem kb. 20 perc beszélgetés alatt kiderül a másikról, hogy intellektuálisan érdekes partner-e, tehát nem igazán látom, miből kell kiábrándulnod, ennyi idő alatt csak nem szeretsz bele halálosan senkibe...?


Az mondjuk baromság, hogy nem akarsz beszélni többet vele, ez olyan, mintha valami halálos bűn vagy ragály lenne, hogy kevésbé okos valaki. Apropó, mi az okos nálad? Vagy mi a buta?

2015. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Mégis a buta kis plázapi##ákért vannak oda a férfiak...
2015. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
nem csak neked:(
2015. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem különösebben kiábrándító, sok évvel ezelőtt elfogadtam, hogy az emberiség nagy része hülye.
2015. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!