Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve vagyunk együtt. Mindig is egy párnak vallottuk magunkat, holott ez nincs így.

Már a kezdetektől fogva nyitott lapokkal játszunk. A helyzet a következő..

Van egy kapcsolata, amiben vannak közös vagyonok, ingatlanok, stb, de gyerek az nincs.

Egy előző kapcsolatából viszont van egy 11 éves fia.

Az ok amiért nem tud felém lépni, az a fia, mert megszeretné neki teremteni a biztos jövőt, amit igazából meg is értek, de ehhez miért kell a nő?

Biztos vagyok benne, hogy szeret engem, bele van írva a szemébe, mikor rám néz. Egy nő ha látott már szerelmes férfit, akkor tudja miről beszélek. Szóval ebben biztos vagyok, csak azt nem tudom miért nem akar/tud lépni felém.. Talán nem is akarja, hogy mi tényleg egy pár legyünk?

Tudom, hogy ott kéne hagynom, és ne szidjatok le, nem volt jó döntés, nagyon szerelmes vagyok, minden nap azon gondolkodom, hogy el kéne küldenem, de egyszerűen nem megy, nem jön ki a számon. Leírni könnyű lenne, de az meg gerinctelenség, nem tudnám megtenni, de viszont mikor szemtől-szembe állunk egymásba, akkor meg végképp képtelen vagyok rá. Tényleg nagyon szeretem és tudom, hogy Ő is, de nem bírom tovább ezt a játékot, fáj hogy van, de az is fájna ha nem lenne. Egy év az hosszú idő, minden nap levelezünk a neten, nem tudom elképzelni az életem nélküle. Nagyon kivagyok.

Egyébként 12 év van köztünk, én 24 vagyok.



2015. febr. 17. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért akarod tönkretenni az életed? :(
2015. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem az önzőség egyfajta manifesztációja. Gondolkozz ezen kicsit.
2015. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiának ehhez semmi köze,egyszerűen nem akarja felborítani az életét egy 12 évvel fiatalabb lányért! Jobb ha elkönyveled magadban,hogy sosem fog Téged választani. Akármilyen nehéz is dobd ki mielőtt teljesen tönkre mész! Már így is vártál egy évet,meddig szeretnéd még ezt csinálni amíg a fia 18 nem lesz? Akkor lesz újabb kifogás miért nem hagyja ott az aktuális párját!

Hidd el tapasztalatból beszélek,én is voltam szerető,és én tovább voltam vele,de bár ne tettem volna!

2015. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy nem láncol magához és élvezd a kötetlenséget! Ha ez nem jó,kerek-perec állítsd választás elé!


1 dolgot viszont tarts szem előtt!!!!


NE SZÜLJ NEKI GYERET!!!

2015. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hagyd ott.
2015. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem, kérdező, volt néhány szeretőm az elmúlt fél évszázadban. És hidd el, akkor is tudtam szerelmesen nézni rájuk, amikor épp a hátam közepére se kívántam őket. Ti, szeretők azt halljátok, amit hallani akartok, és azt látjátok, amit látni akartok. A pasi csak meg akar felelni az elvárásaitoknak. Kár ezt tovább cifrázni. A szerető státusz 1000 esetből 1x változik komolyabb kapcsolat felé, és nagy hiba abban reménykedni, hogy pont te leszel az az 1.
2015. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!