Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzéketlen lányok, miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzéketlen lányok, miért jó "érzéketlennek" lennetek?

Figyelt kérdés
Kiöltök magatokból minden nőiességet (nem, nem plázap*csás dolgokra gondolok, sem nyafogásra, ruhamániára, hanem a nőiességre), gyakran durvábbak vagytok, mint a férfiak, agresszívak, káromkodtok, keménykedtek, kúrtok durván - visszataszító. Egyre több lány ilyen, de néha viszket a tenyerem, mert ha férfiben látnék ilyet, az orrából dús vérpatakot fakasztanék puszta kezeimmel.
2010. febr. 12. 01:30
 1/9 anonim válasza:
52%

Akkor az alapkérdés nem stimmel! Nem érzéketlenek azok a lányok, csak keménykednek. De az is kérdés, hogy melyik korosztály tüzelte fel ennyire a lelked? Van egy olyan megérzésem, hogy tini korra gondolsz, mert akkor hajlamosak a lányok arra, hogy próbálgassák "magukat". Ez is a fejlődés ill. kiteljesedés egy lépcsőfoka. Én is ilyen voltam. Durva, csúnyán beszélő, nagyképű menő manó. Szakközépben így lettem a helyi menő csajszi. De vége lett annak az időszaknak amikor már nem volt szükségem arra, hogy rájöjjek, hogy hogy is kéne viselkednem, és nem mondom, hogy urinő lettem(egy egy b+ kicsúszik még most is), de "kinőttem". Nem tart ez sokáig... De azért kíváncsi lennék, hogy melyik korosztályban vetted ezt észre?!

22/L

2010. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek de tényleg undorítóak, és ha ez jelenti a fejlődés egy részét akkor én inkább nem fejlődnék...

18L

2010. febr. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
70%
Az első vagyok! Csak még hozzáfűznék valamit. Tapasztalataim szerint azok a lányok, fiúk viselkednek így, akiknek nincs rendben a családi hátterük. Az iskolában, bandákban keresik azt a megbecsülést, amit esetleg a család nem biztosít számukra. Persze igaz, hogy ezt akkor is le lehetne érni, ha jó tanuló lenne xy, de akkor sak a tanár simogatná meg, hogy ügyes vagy pistike, de ha verekednek, csúnyán beszélnek akkor igenis "felnéz" rá az a réteg, aki ugyanezeket a dolgokat "gyakorolja". Személyes tapasztalat....
2010. febr. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nevelés kérdése is.Szóval a környezete is így viselkedik és ezt kapta az élettől, azt hiszik ez a normális és menő.Vannak pasik akiket ez nem zavar szóval nekük is lesz párjuk.Amúgy ha az érzéketlenségre gondolok,akkor egyből az jut eszembe, hogy ez egy védekező reflex, elzárják magukat a külvilágtól és nem nyílnak meg,azért h.ne sérüljenek.Nem bíznak másokban és emiatt inkbb taszítják maguktól a környezetet.Nem akarnak jók lenni,mert a jók szenvednek és könnyen ki lehet őket használni.Ezért inkább lehetőséget sem adnak arra, hogy ez megtörténjen.
2010. febr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 General ***** válasza:

Ez nem csak nevelés, hanem környezet kérdése is. Általában ez a tini kislányok szokták csinálni, akik próbálnak felnőttebbnek látszani, ezért dohányoznak, káromkodnak, stb. Nekik nincs magabiztos énképük, ezért csak követik a többieket, akik viszont ugyanilyen "keménykedő" kislányok a magabiztosság látszata mögé bújva. Az ilyenek kinövik ezt 18 körül, mikor elhagyják a középsulit.

23/F

2010. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaja, főleg a tizenévesekre gondoltam, túl sok ilyenbe futok mostanában. Írok a lánynak pl. szerelmeslevelet, sulijában mondja, hogy undorító, nyálas, aztán közös ismerősnek meg mondja, hogy nagyon jólesett neki. Ez csak egy példa a sok közül. Minek kell ilyet csinálni,
2010. febr. 12. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:

amit felhoztál példának az nem keménykedés, meg érzéketlenség. ennek a lehető legegyszerűbb oka a a fiatalság. sok dolgot nemtud még kezelni, a környezetei elvárásoknak akar megfelelni, mivel csak így maradhat a társaságban. ha a sulijában szétkürtölte volna h jaj, milyen szép az a levél, meg milyen aranyos vagy, valszeg mindenki száját húzva nézett volna rá, hogy eeeeeez, hátte hülye vagy. tudja mik az elvárások a sulijában a társaságban és annak akar megfelelni. azok a lányok még nem fejlettek, és egy szerelmes levél mindenkinek nyálas. ha ő elmondja az igazat h neki tetszett, akkor a többiek hülyén néznek majd rá.


szóval ez nem keménykedés, hanem megfelelni akarás. és ez a tinik körében nagyon gyakori, mivel akkor rendszerint sokat barátnők, egy elvet vallanak, és mindenkinek ahhoz kell igazodnia. másképp nem gondolhatod, mert akkor kiközösítenek, és hülyén néznek majd rád. majd ahogy idősödnek, erősödik a jellemük is, egyre több dologra jönnek rá, és akkor már nemlesz az, hogy kizárólag egyféle elv van, és mindenki azt vallja. idősebb korban kialakul a személyiségük, nem fog egy kaptafára menni az összes, és mernek majd eltérő véleménnyel lenni vmiről, mert tudják, hogy az is elfogadott, h vkinek egyéni véleménye legyen. tini korban ezmég nemnagyon működik.

2010. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes engem sosem érdekelt hogy másnak mi a véleménye, sőt gondjaim is vannak mégsem lettem ilyen. Mindig volt saját véleményem, csak így ugye nem imádott mindenki de hát sajnálom. Ezért én akkor is taszítónak tartom az ilyen lányokat. Én tudtam normális lenni akkor nálam 100x ügyesebb emberek nem tudnak? Na ne már...
2010. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert azt hiszik, h ez a menő. Remélhetőleg kinövik, bár én tapasztaltam már olyat, h vkin ez 18 éves korában tört ki, és úgy még visszataszítóbb, mivel akk már el kellene kezdeni komolyodni egy kicsit.
2010. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!