Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mostanában mindig csókolózu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában mindig csókolózunk, meg ölelkezünk (mondjuk ezt eddig is) a fiú haverommal, akkor ő is többet érez, nem? Mert én szerelmes vagyok belé.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem beszélünk normálisan arról, hogy mi van köztünk, akkor is csak hallgatott, amikor kérdeztem kettőnkről. De úgy viselkedünk, mintha járnánk, pedig nem is találkozunk minden nap, meg van, hogy két hétig nem látom, és akkor is olyan a találkozásnál, mintha egy pár lennénk, de nem tudom, most mi van köztünk...L/18
2015. febr. 17. 19:02
 1/2 anonim válasza:

Na akkor fogjunk kezet mert ugyan ebbe a cipobe jarok:(

Csak mi egy suliba járunk

Es beszéltünk az erzeseinkrol de meg mindig semmi

Es fulig szerelmes vagyok bele:( szoktunk 'kavargatni' mé ilyenek de nem vagyunk egyutt

De amugy meg szerintem a 'haverod' is tobbet érez baratsagnal csak lehet időre van szüksége hogy elmondja!

2015. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én már nem bírok várni.Már fél éve azt csinálom. Ma is tök bunkón viselkedett, nem nézett rám, nem beszélt, nem akart velem lenni..Pár nappal előtte meg még csókolóztunk, és minden jó volt. És ez váltakozik már ősz óta. :(((
2015. febr. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!