Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes voltam, o csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam, o csak jatszott velem. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett egy srac,szerelmes voltam bele. Hivott,talalkozgattunk. Es kiderult (megtudtam valakitol) hogy o csak azorakozott velem. En rohadtul belezugtam es ez egy hatalmas pofon volt szamomra. Volt mar valakivel hasonlo? Hogy felejtettek el? 15/L
2015. febr. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkivel volt már ilyen. Csalódások mindig is lesznek az életben és főleg a szerelemben. Lépj tovább, keress más fiút. Neked az első volt...tanulj belőle.
2015. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ekkora gerinctelen volt, és nem volt őszinte veled, akkor máris könnyebb lesz elfelejtened. Töröld, tiltsd le, kerüld, sírd ki magad, foglald el magad mással, és egy percig se bánd, hogy nem jöttél vele össze.Az idő majd segít.
2015. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most van egy lány aki ezt gondolja róla holott nem igaz... Ha te vagy ő akkor mégegyszer elmondom hogy nem igaz... És ha tényleg te vagy ő akkor hiányzol
2015. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hany eves a fiu?
2015. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
O is 15
2015. febr. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!