Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom magam mert szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom magam mert szerelmes lettem ITT egy lányba (nem kérdés, de kell a kérdőjel)?

Figyelt kérdés

Történet pár hónapja kezdődött, megismertem itt egy aranyos lányt, akit nagyon megkedveltem. El se tudom mondani, hogy mennyire. Külsőre egy ideig nem tetszett, persze aranyos de mégse az esetem. Ám egy idő után több hónap mindennapos beszélgetés után, beleszerettem teljesen. elkezdtem közeledni felé, elkezdtem újra azt érezni, hogy talán szabad bárkit is szeretnem. Ez előtt volt kettő érdekes csalódás és akkor megfogadtam, soha többet nem fogok kötődni senkihez sem komoly érzelmileg, mégis egy idő után feladtam ezt iránta, és próbálkoztam. De nem viszonozta a dolgokat, kezdődött a suli, egyre kevesebbet beszéltünk, majd egy idő után már egyáltalán nem. (sajnos). Nekem elkezdett hiányozni, egyre jobban vágytam arra, hogy vele lehessek.. tudom ez annyira nevetséges és szánalmas. Valójában el se mondtam neki, mit érzek mert nem láttam értelmét, de képtelen vagyok elfelejteni, és gyűlölöm magam ez miatt, hogy nem tudok uralkodni az ész érvekkel az érzelmek felett és minden nap gondolok rá, és hiányzik pedig eltelt lassan 3 hónap, de akkor se bírom kiverni őt a fejemből, bármennyire is szeretném, bármennyire is lefoglalom magam, bármennyire is utálom magam azért. Egyszerűen nem megy..

Az lenne a kérdésem, hogy felejtsem el őt ?

Semmi kedvem mással se ismerkedni kapcsolati célból mert nem akarok többet érzelgősködni soha, nem akarok érzelmileg kiszolgáltatva lenni, sose leszek többet szerelmes.


2015. febr. 17. 12:25
 1/7 opened paradise ***** válasza:

De leszel,mikor nem is várnád. És az még mélyebb sebet fog hagyni. Ennek ez a menete.

Időn és más embereken kívül nincs más gyógyszer.

2015. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez pont azon dolgok egyike, amit nem irányíthatsz.

Találkoztatok is?

2015. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz többé szerelmes lenni, akkor egy valamit fogadj meg. Nővel soha többé ne beszélgess, és ne is nézz rájuk.
2015. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Költözz ki egy lakatlan szigetre. Problem solved.
2015. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sose lehet teljesen kiszeretni valakiből..aki tett azért hogy emlékezz rá;) énis ebben szenvedek most éppen..csak én egy fiuval nagyon hianyzik és az elejen EGGYALTALAN NEM TESTSZETT..! De nagyon sokat beszéltünk és nagyon megkdveltem nagyon ..mondhatni hogy "szereles" lettem belé..de már nem beszélünk meg velünk nem volt ilyen m int veletek hogy találkoztatok stb..beszélgettetek élőben mert egy suliba járunk de előbe még eggyaltalan nem beszéltünk pedig honapokat beszéltünk végig..de figyelj én nem hagynám ha valaki testzik mégha én nem is igy teszem..de mond el neki.. nem veszithetsz ;) lehet hogy ő is igy érez és arra vár hogy irj neki:) és sok szerencset..! batorsag :)
2015. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
félre értettél utolsó, de írtam üzentet.
2015. febr. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!