Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most jöttem rá, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most jöttem rá, hogy néha teljesen igazuk van a férfiaknak a nőkkel kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy fiúval és hát szegénynek nincs túl könnyű dolga. Ha picit rámenősebb akkor az a bajom, ha pedig hanyagol akkor meg az nem tetszik. Igazából úgy érzem, hogy szeretném jobban megismerni, de valami mégis visszatart.

Nem tudom, hogy ezen hogyan kellene változtatnom?! Próbálkozom, de ha van egy olyan beszólása, ami nem tetszik, akkor megint 3 lépést visszalépek.


Az lehet a baj, hogy nemrég ért véget egy viszonylag hosszú kapcsolatom?

De őt nem szeretném elszalasztani, mert úgy érzem, hogy valóban érdeklődik felőlem. Viszont azt a nagy szikrát meg nem érzem köztünk. Gondolom az később is kialakulhat!


2015. febr. 17. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
#sóhaj.
2015. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratula, megvilágosodtál. :D
2015. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Arról, hogy te nem tudod, mit akarsz és nyűglődsz ezzel a sráccal össze-vissza, rajtad kívül nem tehet más, ne keverd bele a többi nőt!
2015. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert te szrakodsz, még továbbra se lehet általánosítani.


Én pl. mindig egyenes vagyok az emberekkel. Ha nem tudom mit akarok, akkor nem szórakozok a másikkal.

2015. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy te egy döntésképtelen hisztis pitsa vagy, még ne hidd azt, hogy mindenki más is ugyanilyen.
2015. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó lehet, hogy szórakozom vele. De esküszöm, hogy nem szándékosan teszem. Voltunk már együtt itt-ott, de mégis valamiért nem tudom eldönteni, hogy jól éreztem-e vele magam. Akkor szerintem nem csak velem van a probléma.


Valamint az is olyan különös, hogy mindig engem kérdezget, de magáról szinte alig beszél. Amikor meg én kérdezek vissza csak tereli a témát.

2015. febr. 17. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem azért mondom, de ha egy férfi már a kapcsolat elején beszólogat, abból mi lesz később? Minek rágódsz ezen az egészen, ha nincs is szikra? Akarja egyáltalán bármelyikőtök is ezt a kapcsolatot?
2015. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7-es! Igazad lehet. Ma is mikor találkoztunk szóba került, hogy mennyire szeretem a piros színt ruhában, kiegészítőkben.És ő erre komoly arccal benyögte, hogy pedig nem kellene erőltetnem.


Véget kell ennek vetnem mostmár látom, nincs értelme tovább randizni, ha ennyi fenntartásom van vele.

2015. febr. 17. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
ennyi. nem kell folyton kapcsolatban lenni. várj olyanra, akivel érdemes összejönni.
2015. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!