Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb baratommal kavarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratommal kavarok?

Figyelt kérdés
Egy par napig en se meg,az egyik legjobb fiu baratom se volt suliba. (Betsegseg miatt). Es mig nem voltunk az osztalytarsaink kitalalaltak,hogy mi kavarunk..ilyen helyzetben mit csinaljak? Sz.rjam le,hogy ki mit gondol? De hogyan? Nagyon nehez,hogy az egesz osztaly ezen a velemenyen van..Massal is fordult mar elo hasonlo? Mit csinalt?

2015. febr. 18. 08:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 15/L
2015. febr. 18. 08:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Rólam munkahelyen terjesztettek ilyesmit, pedig már bőven 20 felett voltam.

Engem ez sosem érdekelt, mert abszolút csak irigység szülte. Még megtisztelőnek is éreztem, hogy engem olyan csinos lánnyal boronáltak össze magukban. A valóságra semmiféle kihatással nincs a közösség véleménye.

27/F

2015. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!