Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti egy szex. Nekem kevés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy szex. Nekem kevés. Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel heti 1x fekszünk le csak, mert nincs rá több alkalom. Nekem ez nagyon kevés, de hiába mondom neki is, megérti, de nem történik változás. Pedig szerintem mindent csak akarni kell. Hogy változtassak? Ötlet?
2015. febr. 18. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mássz rá.
2015. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, próbálj neki sűrűbben "kedveskedni", lázba hozni. Ha nem megy, ne erőltesd, mert abból sem fog sok jó származni.
2015. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Oh bárcsak az én pasim lenne ilyen.

Van hogy a heti 1 is elmarad.

Jobban szereti orálisan de az se gyakori, heti 2-3


22N

2015. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" szerintem mindent csak akarni kell. Hogy változtassak?" AKARJ!:-)))
2015. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

"Barátnőmmel heti 1x fekszünk le csak, mert nincs rá több alkalom."


Lehet hogy én vagyok ma különösen pikirt, de ide csak nyomik járnak? 100 kérdésböl egynél ha fel lehet lelni az értelmet nyomokban.

Kedves kérdező, ha hetente csak egyszer van alkalmatok szexelni, és akkor szexeltek is, akkor most ez a full tevékenység ami szóba jöhet, nem? Tehát 100% arányban használjátok ki a lehetőséget.

De ez neked a 100% is kevés. Ebben az estben nincs más megoldás teljesits 180%-ot, mint anno a sztahanovisták.

2015. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk havi 1 van és hiába papolok a páromnak, igaz mi már a 40 éves kategória vagyunk :-) 37/F Bár csak lenne heti 1 mmmm, még Valentin napin is alvás volt, igaz akkor én is nagyon fáradt voltam...
2015. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már a havi 1-nek is nagyon de nagyon tudnék örülni !!!:D:D:D:D:D
2015. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!