Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy innen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy innen eltűntek a jófej lányok?

Figyelt kérdés

Rég óta ezen az oldalon vagyok. Nagyon sok értelmes, jófej lánnyal dumálgattam már, de az utóbbi fél évben mint a kámfor elillant mindenki.

Helyettük csak 14 évesek vannak, akiket nem nézek le, de az én koromhoz fiatalok, mások az érdeklődési körök. Korombeli lányok alig vannak, idősebbek meg meglátják a korom és vissza se irnak.

Vannak még jófej lányok, akik beszélgetnének?



2015. febr. 18. 09:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%

Szívesen beszélgetnék srácokkal, de amint megtudják, hogy van barátom (akivel egyébként itt ismerkedtem meg :) ) egyből nem írnak vissza... pedig jó lenne megismerni a fiúk gondolkodását és ismeretlenül őszinte eszmecseréket folytatni, sokat lehet tanulni belőlük.

20/L

2015. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
20%
Én is évek óta itt vagyok de nagyon sok jófej ember eltűnt férfiak és nők is, néhányan hiányoznak is mert általuk más volt az oldal hangulata is.
2015. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%

Igen sajna tele lettünk túl túl fiatalokkal azért 1-2 éve még sok volt a 20-on felüli most már egyre kevesebb,


#1-es amúgy tudod az a baj, hogy a legtöbb embernek aki itt van annak nincs párja, és már mindenhol azt reméli h szert tehet rá valahol.

2015. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#1-re a #3-as velemenyevel egyet ertek.
2015. febr. 18. 09:15
 5/35 anonim ***** válasza:
24%
Én egy-két lánytól (akit itt ismertem meg) ők azt mondták hogy a perverz élettelenek miatt mentek el az oldalról. És igen kevés a jó fej lány már itt, aki idősebb. (14-18 évesekkel nem beszélgetek azokat nem tudom) 22F
2015. febr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem társkereső oldal haver! Lehet, hogy megjött az eszük, és elhúztak innen, vagy egyszerüen rájöttek, hogy milyen szánalmas dolog egy anonim oldalon verni a pacskert. Ez vagy te: [link]
2015. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#6

Gratulálok!

2015. febr. 18. 09:25
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Amit az #1 írt, az elég gyakori jelenség.


Szerintem arról van szó, kevés ember van akivel el lehet értelmesen beszélgetni, és sajnos nem csak itt, hanem a való életben is.

2015. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
# 1 hát igen, én is társkeresőnek használom az oldalt, bocs ^_^
2015. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Én új vagyok itt, de szerintem, teljesen mindegy, hogy hol és mikor, társkeresőn, vagy facebokon, vagy itt a gyakorikerdeseken, vagy más fórumba, vagy youtubon vagy kint az életben ismered meg a férfit vagy nőt, aki szimpatikus és a társad a párod lesz akivel szeretitek egymást, ha összejöttök a k**úrva egyatta világon egyikőtöket sem fogja zavarni, hogy hol ismerkedtetek meg. Lényeg, hogy megtaláltátok egymást.

szerintem.

2015. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!