Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/Férfiak! Mit tanácsolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak! Mit tanácsolnátok egy olyan lánynak, aki iránt nem érdeklődnek a férfiak, ha. (többi lent)?

Figyelt kérdés
...amúgy igényes, csinos, viszont nem éppen hangos, feltűnő jelenség és nem is tud kibújni a saját bőréből?
2015. febr. 18. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Légy önmagad, és majd fognak! :)

21/F.

2015. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez eddig sem jött be.
2015. febr. 18. 16:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért? Hány éves vagy?
2015. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ja hany eves vagy?
2015. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22
2015. febr. 18. 16:26
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A baj ott lehet, hogy nem adsz pozitív visszajelzést a fiúknak, ezért egy közvetlenebb lány elvonja rólad a figyelmet. Néha néha téged is kicsit bekostólnak, nem kell ilyenkor leszerelni őket, hanem adni inkább alájuk a lovat. Hagyd, hogy incselkedjenek veled! Mutogasd magad! Ne legyél sértődős! Mutass többet, de hagyj még sokat a fantáziának. Ne hangoztass olyasmit, amitől azt gondolják, hogy körülményes vagy.

Küldenél képet?

2015. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is így vagyok vele csak fiúba. Erre am nem lehet válaszolni....sokan fogják írni hogy légy önmagad, csináld ezt-azt stb. Majd jönni fog az magától
2015. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kit szerelnék le? Nem keresi a társaságomat senki, akkor kinek adjak visszajelzést?


Nem küldök képet.

2015. febr. 18. 16:30
 9/16 anonim ***** válasza:
Mint mondtam erre nincs válasz... akiknek van bátorságuk, és nem szégyenlősek azok könnyen beszélnek, de ők nem tudják hogy nekünk milyen. ilyenkor mi nem merünk csinálni semmit, de aztán jön az hogy 'na csináld már/menj már oda hozzá' de teljesen máshogy gondolkodunk mint akik mernek. Mi egyből a legrosszabra gondolunk, amit más nem tud megváltoztatni......remélem azért nem vettem el az önbizalmadat. majd jönni fog az valahogy, én is arra várok. 17/F
2015. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha képet nem küldesz, egy személyes találkozásban benne lennél?
2015. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!