Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/Férfiak! Mit tanácsolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak! Mit tanácsolnátok egy olyan lánynak, aki iránt nem érdeklődnek a férfiak, ha. (többi lent)?

Figyelt kérdés
...amúgy igényes, csinos, viszont nem éppen hangos, feltűnő jelenség és nem is tud kibújni a saját bőréből?
2015. febr. 18. 16:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. febr. 18. 16:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Én megcsinállak szívesen, ha gondolod ...
2015. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem személyes akkor megkérdezhetem, hogy melyik megyében/városban élsz.
2015. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na és merre járkálsz? Iskola vagy dolgozol már ha igen hol? Hol van lehetőség arra, hogy megismerkedhess valakivel?

ÉS te adsz e valami pozitív visszajelzést? Vagy csak hüm hümm dum dum dum várod a csodát?

2015. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Egyszer mindenkit megtalálnak ne parázz. Én pl. pont az igényes csinos nem épp feltünő lányokat kedvelem, de legtöbbször csak csinosnak képzelt, idióta, idegesítő, beképzelt nőket találom meg. Az olyanok mint te mindig elbújnak vagy nem tudom. Lehet a csendességedet sok srác közömbösségnek néz. Én sem megyek oda egy olyan lányhoz, akin azt látom hogy csak van és semmi kedve semmihez és nem érdekli senki. Szóval szedd össze magad mert csak a lúzerek maradnak :) ha srác lennék azt mondanám, hogy keresd meg a töködet és lépj uda egy csajhoz.
2015. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha amúgy igényes csinos...stb stb. vagy akkor csak annyit kell tenned, hogy esetleg próbálj meg beszélni egy neked tetsző férfival és mivel csinos vagy utána már keresni fogja a társaságod. Ja és ha csak otthon ülsz nem fog a király a lóval bekopogtatni. Olyan szituációt kell teremteni, ahol elkezdőthet egy beszélgetés. szvsz
2015. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!