Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtem egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy meleg sráccal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik éjjel nagyon be voltam rugva és lefeküdtem egy fiúval!!!! És azóta is szerelmes üzenetekkel bombáz!!! Mit csináljak vele,????

21F



2015. febr. 19. 21:14
1 2 3
 11/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem nem, csak néha oldalpillantást vetsz egy-egy méretes kolbira is :D
2015. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Lol :D ez aranyos

Amúgy pedig valószínűleg az vagy, csak még magadnak sem vallod be, velem is hasonló volt egy buliban es az italra fogtam pedig en voltam

Na mind1

Magadtól kell hogy rájöjj, mi ebben nem tudunk segiteni

2015. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Azért valljuk be, hogy lányoknál is előfordul, hogy kavar a vele azonos nemű lánybarátjával amikor részeg. Szerintem attól még, hogy ez kevésbé elfogadottabb ugyanúgy lehet (a maga módján) normális... Emellett meg ha az ember iszik, oldottabb lesz, levetkőzi a gátlásait. Kérdező lehet titkon kíváncsi volt milyen fiúval (amire egyébként sok hetero kíváncsi) és ez alkoholos állapotában előjött és élt a lehetőséggel. Szerintem ha azt állítja, hogy nem meleg egyrészt kik vagyunk mi ismeretlen válaszolók, hogy megmondjuk, hogy az-e, másrészt ha egyszer fordult elő és többször nem is akarja akkor tényleg nem meleg
2015. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Jó, akkor nem vagy meleg, csak bi. Nézd a jó oldalát, kétszer annyi potenciális szexpartnered van.
2015. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Jah és hogy a kérdésedre is válaszoljak, egyszerűen mondd el neki a szemébe, hogy ez egy botlás volt, nem fog újra előfordulni, és hogy ne képzeljen bele többet, mint ami
2015. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 biohazardxxx ***** válasza:
44%
én még részegen sem kurnék férfival.... Amugy ki volt a lány? :D Mondjuk ha fáj a lukad a akkor ő volt a bika... lol te egy igazi beteg állat vagy :D
2015. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 sipsa válasza:
49%

"Részegen lefeküdtem egy meleg sráccal, mit csináljak?", ezt írtad. Feküdj le velem józanul, én nem vagyok meleg. :-D

Ez csak vicc volt! Ne foglalkozz az üzeneteivel, majd megunja.Vagy ha szimpi a fiú és nincs barátod, akkor térítsd jó útra!

2015. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
21%

Emlekszel is ra vagy csak o" mondta?

Az hogy egyszer megtortent,az meg nem jelenti azt.Talalkoztam egy lannyal,es o" is szexelt lannyal,es a lany baratjaval.Attol meg nem leszbikus.

2015. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon emlékszek rá valamennyire, meg vannak testi "tünetei" is ( én voltam a "lány")
2015. febr. 20. 09:32
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki, hogy csak alkalmi szex volt, nem akarsz kapcsolatot
2015. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!