Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen lefeküdtem egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen lefeküdtem egy meleg sráccal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik éjjel nagyon be voltam rugva és lefeküdtem egy fiúval!!!! És azóta is szerelmes üzenetekkel bombáz!!! Mit csináljak vele,????

21F



2015. febr. 19. 21:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
de ő sem ha lefeküdt veled
2015. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

Hát, ha megdugott és még élvezted is, akkor próbáld meg elfogadni, hogy ez tetszik Neked. Ettől még nem vagy meleg, csak képes rá, hogy élvezd az együttlétet egy másik emberrel, aki történetesen pasi, nincs ezzel semmi gond. Aki nem ezt mondja, irigy vagy kielégülésre képtelen, különben nem foglalkozna más örömével.

Szóval fogd fel humorral és örömmel a dolgot, azzal, hogy emészted magad, semmit sem oldasz meg.

2015. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már a biszexualitásról?

Ha igen akkor tudod mit jelent. Ha nem akkor elmondom. A biszexuális azaz illető aki képes mind a két nemhez vonzódni és képes velük szexuális kapcsolatot létesíteni.


Szerintem egy heteró fiú nem tudna szexuálisan együtt lenni egy másik fiúval. Ezt belőled biztos, hogy nen kizárólag az ital hozta ki.

2015. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

A szexuális együttléteteket nem kizárólag az alkohol hozta ki.

Amennyiben Te nem érzel semmit a fiú iránt mindenképpen beszélj vele vagy legalábbis visszafogodtan mond el Neki, hogy Te nem akarsz Tőle valamit.


Egyébként ismerted a buli előtt is a fiút?

2015. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
Te kis huncut, sajnos rossz hírem van, aki élvezi, hogy kikormolják a kéményét, az sajnos meleg :)
2015. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
sajnos? :D
2015. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van benned meleg hajlam, főleg, hogy te voltál a "lány". Akkor viszont tényleg van!!!
2015. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!