Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még értelme az egésznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme az egésznek, vagy hagyjam a pi**csába az egészet?

Figyelt kérdés

utóbbi majdnem 3 évben csak kudarcot kaptam, csak visszautasítást, k**úrvára elegem van már belőle, minden lánynál akinél próbálkoztam mindnek kiderült, hogy barátja van, és később láttam is h tényleg az van. Ez 16 lány összesen.

Aztán 8 lány meg szimplám csak lerázott.

De most már feladtam az egészet.

Néha magam alatt vagyok nagyon, néha szétrobbannék a dühtől.

Magától meg egy lány sem fog úgysem odajönni magától.

Szóval van még értelme annak, hogy próbálkozzak, vagy könyveljem el, hogy morcosan megöregszem majd?

26/f



2015. febr. 20. 18:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

9-es!

Nem ültem a seggemen, és nem neten ismerkedtem! Mindenhol próbáltam ismerkedni, barátokon keresztül is.

2015. febr. 20. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Ne add fel.Ahogy elöttem is írták,ne görcsölj.Mert úgy nem fog menni.Nyugodj meg.Ne gondolkozz rajta és hidd el, egyből megtalálod azt a lányt.Most egy kicsit csőlátásod van,mert megszállotan keresed.Nyugi van.Ami késik az nem múlik.

21/F

2015. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Nem vagyok társkeresőn, és ahogy nézem a kérdező sem. Es az hogy nem járunk buliba, és kimeresztjük az utcára a seggünket az nem azt jelenti hogy nem keresünk. Kedves idióta. Az hogy nem vagyok bulizós típus, nem bas*ok meg fűt fát akkor már nem lehet emberszámba venni vagy mi a fene? Szánalmasak vagytok akik minden csak meghuzni tudjátoka nőket. Szánalmas az összes csaj aakinek csak szexre kell egy pasi. Szóval nem nálunk van a gond. Az hogy rágörcsölünk, nem azt kellene lereagálni a nőknek sem hogy jézusom ki ez mit akar, hanem igenis egy esélyt legalább illene megadni. De nem, mert nekik a külső a lényeg.
2015. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Na görcsölj rá na persze, nehogy azt hidd h ettől majd lesz , lófacct lesz! :)

Szerintem szimplán nem vagy jóképű ennyi.

Én is egy időbe megtettem mindent, próbáltam üzletekben, utcán, szórakozóhelyeken, barátok által, ahol csak lehetőség volt rá. De semmi...bocs de nem.

Hát nekem is tele lett a tököm.


Én már 2 éve felhagytam az egésszel, nem görcsölök meg semmi sem....aztán változott valami? Jéééé semmi :)

De már lecarom!

2015. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!