Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek ez egésznek, volt veletek is ilyen?

Figyelt kérdés

Egy srácnak tetszettem szerintem még most is.De nem figyeltem rá, pedig észrevettem mennyire érdeklem.Nem akartam ismerkedni, mert volt egy elég nagy csalódásom.Egyszer csak elhaladtam mellette pár centivel és akkor megmozdult valami bennem.Úgy éreztem hogy kell nekem.Azóta sajnos kevesebbszer látom, de már keresem a szemkontaktus vele.Ezt ő is észrevette.:D

L18


2010. febr. 21. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Nincs értelme, de mivel nő vagy, ezért ez nem baj, az értelmes, következetes viselkedés nem erősségetek.
2010. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leszólítani,egébként nem lesz sok érteleme,annak,hogy nézitek egymást.
2010. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom csak az a gond hogy bátortalan vagyok, mert eléggé önbizalom hiányos lettem.:S
2010. febr. 21. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy a múltbéli közömbösséged rossz hatással volt rá így már szerintem csak szexre van esélyed, talán még arra se...és mivel csaj vagy úgyse fogod megszólítani (pedig nem halnál bele) így feleslegesnek látom az egészet
2010. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A srác amúgy elég félénknek és tisztességesnek tűnik, szóval nem hiszem hogy csak arra kellenék neki.
2010. febr. 21. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

(előző)

sose becsüld alá a férfi agyat:D

2010. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!