Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerüli a szemkontaktust?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerüli a szemkontaktust? Vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel pár napja csókolóztam, gyakran hozzám ért, simogatott, jó kedve volt, úgy tűnt, hogy szeret stb.

Amikor meg tegnap odamentem hozzá, egyáltalán nem nézett rám útközben, majdhogynem csukott szemmel ment, nem mondott semmit, meg nagyon feszültnek, szomorúnak tűnt, és nem adott még szájra puszit sem.

Miért csinálja ezt? Ha más lenne képben, akkor nem csókolózott volna velem a nyílt utcán, nem? Meg nem is egyszeri alkalom volt.. :(


2015. febr. 20. 19:54
 1/2 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Lehet hogy megsérült a retinája
2015. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajjh nekem is vannak ilyen kerdeseim!!és még hogy a nők a megérthetetlenebbek!:D
2015. febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!