Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud elfelejteni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud elfelejteni vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt párommal kb. 1,5 hónapja szakítottunk.

Ő nagyon jóba lett egy lánnyal (nem tudom, hogy együtt vannak-e vagy sem).

Minden héten felhív, hogy találkozzunk, meg elkezdi mesélni, hogy miket csinált a napokban...

Majd jön az összeveszés... én nem tudok a barátja lenni, mert azért sokáig együtt voltam vele, és nem tudok úgy tekinteni rá, mint egy barátra. De ezt mondtam is neki.

Azt nem értem, hogy soha nem akarta tartani a volt barátnőivel a kapcsolatot (nem pedig barátok!!!), akkor velem meg miért?


2015. febr. 20. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudatlan vonzódás. Kényszert érez hogy felhívjon, azt hiszi nem szeret...
2015. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!