Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre nagyon jó és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre nagyon jó és nagyon rossz érzés, amit érzek. Más is van ezzel így? Vagy volt már?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik valaki, aki néha küldi a jeleket, néha nem. Nem tudom, hogy van-e esélyem. Jóban vagyunk, lehet, hogy csak a barátjának tart, de lehet, hogy többnek...


Nagyon boldoggá tesz, amikor velem foglalkozik és sokat ér hozzám.

És bizonytalanná és elkeseredetté tesz, ha nem így történik. Vagy pl most is, nem tudom, hogy holnap hogy fog velem viselkedni. Izgulok!!


19/L


2015. febr. 23. 15:38
 1/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Lehet hogy lephetsz egyet elo"re.
2015. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De hogyan? Mert én is jelzek neki, de nem hív el randira...

Meg őszintén, félek attól, hogy ő nem érez semmit, és ha biztos lesz benne, hogy én igen, akkor elkerül.

2015. febr. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!