Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem felejtettem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felejtettem el?

Figyelt kérdés

Durván másfél éve szakítottunk.Nem működött a kapcsolatunk, bár próbáltuk javítani, végül én voltam aki szakított. Kb 1 évig jártunk, egy ideig együtt is laktunk.

És mégis mintha megörültem volna, mindenkiben őt keresem, még mindig álmodok róla, ha nagyon nagyon ritkán (egy év alatt 3 szor) összefutottam vele, nem tudtam csakúgy továbbmenni. Egy kicsit mindig lefagytam, nem néztem utána nem követtem csak megálltam mielőtt tovább tudtam volna menni.

Meddig lesz ez így? Azért van mert az első volt, vagy azért mert csúnya volt a vége és nem beszéltük meg?

Nincs baj a magánéletemben, a barátaim ugyanúgy megvannak, eleget járok kikapcsolódni, azóta új párom van, és a párkapcsolatunk rendben van..


2015. febr. 23. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is hogy az első volt,meg az is hogy nem beszéltétek meg.Előbb-utóbb túllépsz rajta,szerintem 1-2 év múlva már enyhülni fog a dolog.
2015. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Lelekbuvar.
2015. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!