Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megalkudnál egy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megalkudnál egy mások szemében "logikusnak" látszó kapcsolattal csak azért, hogy legyen valakid, ha már régóta egyedül vagy, de nem érzel semmit aziránt, akivel mások szerint milyen jól összeillenétek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!Azért vagyok egy kapcsolatban,mert jól érzem magam benne,nem azért mert másoknak ez tetszik!

Eszem megáll!

2015. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet próbálkozni, de ha nem szikrázik a levegő, akkor az hamar véget fog érni vagy el se kezdődik.
2015. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, onnan jött a kérdés, hogy vannak körülöttem úgynevezett "önjelölt kerítők".
2015. febr. 24. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem nem pontosan ilyen, de annyiban hasonlít, hogy mindenki szerint nagyon jó párt alkotunk, és egyébként a szexen kívül én is azt mondon hogy nagyon szépen tudunk együtt élni. Egy probléma van, ami nekem elég nyomasztó: szexuálisan egyáltalán nem passzolunk, nincs is szex köztünk már több mint másfél éve.
2015. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag feltetted a netes párkeresés paradoxonát.....

Van aki komolyan hisz abban, hogy a tanult tulajdonságok feledtetik a genetikát és a közös érdeklődés miatt egymáshoz illenek. Úgy gondolom ez mindaddig működhet is amíg nem lát meg valakit, akihez tényleg szívből vonzódik....mert akkor kiborul a bili.

Személy szerint nem hiszek a "vakrandikban"....mert bár nagyon ritkán vezet eredményre, kárt mégis tud okozni. Lehet bármilyen értelmes és intelligens a kiszemelt partner, ha a hangja, a mosolya, a gesztusai és maga a személye taszítanak akkor menekülök.

37F

2015. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Másokkal nem is foglalkozok ilyen téren, azt is elég nehéz összehozni, hogy az én szememben logikus legyen a kapcsolat, plusz mindkét fél részéről meglegyen az érzelem.
2015. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jó egyedül lenni, de inkább maradok egyedül még öt évet, mint olyan nővel legyek együtt aki nem vonz. Ha már ilyen sokáig vártam, akkor legyen egy eredményes várakozás.

Én ezért kezdtem el fejleszteni magamat több mindenben, mert szeretnék felmutatni valamit majd a páromnak, rossz egyedül lenni, de amennyit vártam nem fogok megalkudni. Amúgy se lenne jó se neki se nekem, hogyha megalkudnék én rosszul érezném magam őt meg lehet összetörném lelkileg, ha esetleg érezne irántam valamit. Ilyet én nem teszek, majd eljön amikor eljön.

Másokkal meg nem törődök, engem nem érdekel ki mit gondol.

25/F

2015. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!