Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok már jó rég óta.. de nincs köztünk semmi.. és olyanokat álmodok vele hogy megcsókol,bevallja hogy szeret meg ilyenek.. Mit jelent ez? Semmit? .. Ha vele álmodok akkor egész nap vidám vagyok szóval hümm.^^

2015. febr. 24. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert régóta stereted és szeretnéd ót megkapni.
2015. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*szereted és szeretnéd őt megkapni.
2015. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy hülyén hangzik,de el lehet érni valahogy (bárhogy?) hogy velem álmodjon? :D
2015. febr. 24. 16:19
 4/8 BlackSword ***** válasza:

1, Azért álmodsz vele, mert vele van kitapétázva az agyad...

2, nem tudod elérni, hogy veled álmodjon...


Szóval kénytelen vagy ráírni, vagy postagalambot küldeni, esetleg füstjeleket is adhatsz...

2015. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát. Szerintem kicsi az esélye. Kivéve, hogy ha a valóságban teszel olyat amivel "felzaklatod" és gondolkozni fog ezen és talán így álmodhat veled.
2015. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! :)
2015. febr. 24. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de rögtön ez ugrott be - biztos,túl sokszor néztem kislányként :D - és nagyon igaz idézet:


"Az álom szívünk vágya, ábrándos világ...

A szivárvány ragyog az égen,

Higgyél hát a mesékben,

S az álmod egyszer majd valóra vál!"

/Hamupipőke/


Kívánom,hogy valahogy jöjjetek össze! :)

2015. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy köszönöm:$ :)))))
2015. febr. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!