Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek határozottabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek határozottabb, bátrabb, a fiúk társaságában is?

Figyelt kérdés
Eléggé félénk lány vagyok, csendes, visszahúzódóbb. Van egy barátnőm az osztályban, vele szoktam lenni többségében. Van pár rosszindulatú lány az osztályban. Nyilvánosan nem szoktak odaszólni nekünk (talán csípi a csőrüket, hogy kitűnő vagyok, jó cuccaim vannak..) de susmosogni szoktak hangosan. Olyankor úgy odaszólnék nekik, de félek, hogy aztán ha visszaszólnak lefagynék meg vörösödnék ezerrel. Jó szívem is van, mert ha beszólnék nekik, sajnálnám őket, mert nekik nincs annyi pénzük a családjuknak, meg utána bűntudatom lenne, vagy ilyesmi.. De ez így sem jó, hogy nem tudok kiállni magamért, meg a fiúk közelében is szégyenlős vagyok. Az is frusztrál, hogy most az osztálytársaim kis csendesnek gondolnak, aztán nagyot néznének, ha kinyílna a csipám, mert kis aranyos vagyok mindig.. Hogyan változzak meg és legyek "keményebb"? 18/L
2015. febr. 24. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj.
2015. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beszólni, de ha zavar, akkor menj oda hozzájuk és bátran, de higgadtan mond meg nekik, hogy ha valami bajuk van veled, vagy nem tetszik valami akkor azt mondják a szemedbe és ne a hátad mögött. Egyébként meg maradj olyan kis aranyos, amilyen vagy.
2015. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tettem volna fel a kérdést, ha tudnám hogyan kellene "gyakorolni".
2015. febr. 24. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzájuk szólsz, beszélgetésbe elegyedsz velük, ilyesmik. Először mindig csak kis lépéseket tegyél, mit tudom én, kérd kölcsön a radírját, aztán haladni, mindig tágítva a komfortzónád.
2015. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!