Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajba kerülhetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy felig roma fiuba. Evfolyamtarsak vagyunk de 4 es fel evvel idosebb nalam. Kavartunk mar parszor.. de en bele vagyok zugva. Anya megtudta es egyik ismerosevel kinyomoztatta hogy valojaban ki o es h mar majdnem lecsuktak, anyjat fenyegeti a haverjaival ha penz kell. Anyam eltiltott tole. Mikor megtudta h kavarunk kiborult. Azt mondta vagyok ok vagy a csalad. Jelenleg nincs koztunk semmi es eleg zavaros most o ram kuldte ket haverjat akikkel mar taliztam meg latasbol ismerem.. Fbon irogatnak de nem tudom miert, egyik talizni is akar. Fogalmam sincs mit tegyek de ha ki akarna bekulni en kibekulnek vele es ha kell barmilyen lopasba vagy barmibe reszt veszek majd vele.. Nekem O az igazi de felek
2015. febr. 24. 22:24
1 2
 1/13 Las Vegas ***** válasza:
100%
Lesz 7 gyereked apa nélkül és hordhatod be a kaját a böribe.. Ilyen életet akarsz?
2015. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Teúristenemmekkorabutavagyte! Ha lopdosni akarsz akkor biztos, hogy bajba kerülsz! Nézd már meg a helyzetet! Nem lehetsz szerelmes!
2015. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
*Anya bizalmat teljese n elevsztettwm. Nem mondja el az ismeros nevet mert hogy nem bizik bennem es h tuti h vissza mondom a fiunak es akkor baja lesz annak a szemelynek...
2015. febr. 24. 22:28
 4/13 A kérdező kommentje:
En csak ot szeretnem nekem csak o kell es miatta megtennem akar ezt is de csak miattA
2015. febr. 24. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Legyen kicsi eszed és felejtsd el!
2015. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"n csak ot szeretnem nekem csak o kell es miatta megtennem akar ezt is de csak miatt" Hány éves is vagy??? Csak úgy megkérdezem mert max. 16 ha így gondolkozol. Nagyon megfogod még bánni ezt...
2015. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akarsz sittre kerülni?! Nem...akkor ne lopj!!!
2015. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem anyádnak meg neked is jobb ha most rögtön kiszöksz, és végleg odaköltözöl a putriba!!!

Ha ez kell neked akkor ne hagyd hogy visszafogjanak.

2015. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A sitten csak a kocsonya féf be állitva a rácsok között. De megismerheted egy azonos nemüvel a szerelmet. Vagy a többi cellatársnő amikor végig ujjaz!
2015. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Stainless ***** válasza:
"es ha kell barmilyen lopasba vagy barmibe reszt veszek majd vele.. " ??!!! Te nem vagy normális.. én most megyek katonának ha meglátlak titeket elkaplak és eskü beváglak a börtönbe az hót ziher :D
2015. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!