Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bajba kerülhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bajba kerülhetek, ha komolyra fordulnak a dolgaink? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz helyen vagyok, es rossz topikba irok, de annyira ketsegbe vagyok esve, hogy mar nem tudom mit csinaljak.... A helyzet a kovetkezo : 18 eves lany vagyok, jovore fogok erettsegizni. Harmonikus csaladban nottem fel, nagyon jo nevelest kaptam. Jo "gyerek" vagyok, rengeteg baratom van, akikre mindig szamithatok, szoval semmi okom nem lenne panaszkodni. De megismertem egy fiut, aki teljesen felforgatta az eletem. 24 eves, jokepu, nagyon rendes, van munkaja, (egy autokereskedesuk van egy haverjaval, meg mellette meg csinal valamit de azt nemtudom, mit), jol keres, szoval rendben van. Egyeduli "bokkeno" a szarmazasa : az edesapja roman, az edesanyja roma szarmazasu. Nekem ezzel semmi problemam nem lenne, abszolut elfogado es nyitott vagyok, de a szuleim. Nem tudnak a sracrol, nem merem nekik elmondani, ok nem tudnak elfogadni a szarmazasat. A szarmazasat sem, es egyeb dolgokat sem : annak ellenere, hogy igenyes, jol keres, a legnagyobb gettoban lakik Budapesten, ahol fenyes nappal is felek, de O ezt a helyet tekinti otthonanak. (Elotte Bukarestben elt, oda is jart egyetemre) Raadasul a minap, amikor arra jartam, tobb "rosszarcu" alak is megallitott, es kerdezoskodott, hogy "En vagyok-e az ..... baratnoje?" Aztan 'tanacsoltak' hogy nagyon vigyazzak vele, vagy menekuljek... Teljesen ledobbentett, hiszen olyan arcok mondtak ezt, akikre ranezni is felek, es nagyon ugy tunt, hogy nem vicceltek. Tudom, hogy ez igy nagyon zavaros, es erthetetlen, de borzalmasan ketsegbe vagyok esve. Erzem, hogy nincs minden rendben ezzel a fiuval, hogy nem tisztak a dolgai, de akarhanyszor rakerdezek, csak azt mondja, majd mindent megtudok idoben. Csak a legjobb baratnom tud Rola, aki nagyon felt es folyamatosan szajkozza, hogy hagyjam ott. Talan ez lenne a megoldas, de keptelen vagyok ra. Nem megy. Folyton hianyzik es egyszeruen belepusztulok, ha nincs velem. Nem tudom, mit tegyek......1.5 honapja ismerem, mar eloallt azzal, hogy koltozzek hozza, hogy amint leerettsegiztem, el akar venni, szuljek neki, stb. Meg a tenyeren hordoz, sose bantak meg velem ilyen jol, folyton dicser, elkenyeztet, mindent megkapok tole, amire egy lany vagyhat...Ossze vagyok zavarodva. Nem irnam, hogy aki volt hasonlo helyzetben, az segitsen, mert valoszinuleg senkivel nem fordult meg elo hasonlo, de ha lattok valamit, amit en a rozsaszin, gettoszagu kodtol nem, es tudnatok valamit tanacsolni, nagyon megkoszonnem, es halas lennek.
2015. jan. 31. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
aki cigánnyal kezd magyar létére az meg is érdemli a sorsát!
2015. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennek csúnya vége lesz. Román bűnöző cigány, ki tudja, miből él, de mindez nem számít, hiszen jóképű... gratulálok. Buta tipikus magyar 3,14csa, megérdemled, hogy kivigyen Amszterdamba qrvának.
2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az autókereskedés melletti másik munkája úgy saccolom illegális tevékenységen alapszik. És valahogy úgy jön le nekem, hogy most kedves, de de később nem lenne az, talán erőszakos is, csak ezt az oldalát még nem mutatja. Alapból zűrös, hát hagyjad már az ilyen embert. Te egy normális lány vagy, nem gettóba való.
2015. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az autókereskedése pénzmosó, veled pedig csak addig kedves amíg nem lehetsz tejesen az övé. Nem egy ilyen sztoriról hallani, hogy elbűvöli a helyes gazdag srác a lányokat, aztán ha a buta lány besétált a csapdába, már nem menekülhet. Verést kap, kényszer drogozást, és annyian mennek át rajta, ahányan csak akarnak a drága "helyes srác" jóvoltából.

FEHÉR LÁNY NEM A GETTÓBA VALÓ! Jut neked értelmes is. Ne adj már ennyire le az igényeidből. Inkább legyen szegény és fehér, de tisztességes..

2015. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uhhh, vigyázz magadra kérdező...
2015. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az autokereskedes teljesen tiszta, voltam mar ott, ismerosom vett mar onnan kocsit, minden rendben van.

Es nem ertem, mit ertesz az alatt, negyes, hogy nem lehetek teljesen az ove.

2015. jan. 31. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy jóképű és gondolom pénzel is...ha neked ez kell.Te is tudod hogy nincs rendbe valami mégis vele vagy.Naiv és butuska vagy :D
2015. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legrosszabb keverékbe futottál bele.Ezeknek van egy olyan kisugárzásuk,ami a nőket megbabonázza a beetetési időszakban.Szerinted ha azt mondanád neki hogy szakítasz például,mit fog majd csinálni ? Örülhetsz majd hogy nem ver agyon.
2015. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2015. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha ez szamit valamit, talalkoztam mar az edesanyjaval, aki nagyon kedves es aranyos volt velem, sokat beszelgettunk es tenyleg nagyon szimpatikus.
2015. jan. 31. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!