Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok hajlandó senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok hajlandó senki kedvéért változni, akkor nem is érdemlek kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy senki sem érdemel meg. csak nézőpont kérdése.
2015. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot érdemelni nem lehet, ezt nem érdemre osztogatják, hanem két EMBER közös döntése, ha akarnak egymástól valamit...
2015. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Ó köszönöm, de azért ez nincs így.
2015. febr. 25. 19:09
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Akkor fogalmazzak úgy, hogy nem nekem való?
2015. febr. 25. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is félrebeszélsz, mert a megfogalmazásodból kitűnik, hogy igenis szeretnél kapcsolatot. Már csak olyan embert kell találnod, akivel ezt el tudod képzelni és aki ezt viszonozza is.
2015. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarán papucs és akkor nem kell változni.
2015. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenki változik. Emlékezz a mai énedre és gondolj majd vissza rá évek múlva. Minden változik. Ez ellen nem érdemes küzdeni.
2015. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már régen rossz, ha feláldozod önmagad egy kapcsolatért és meg akarsz neki felelni. Légy önmagad és kiegyensúlyozott. Ha nem fogad el, így, ahogy vagy, így járt. De az jó, ha képes vagy kompromisszumra, ez oda-vissza érvényes.
2015. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Mi alapján jutottál arra a megállapításra, hogy nem vagy hajlandó változni? És ha már itt tartunk, az utóbbi 4 évben pl nem változtál semmit?
2015. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!